Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać.

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸

27 sierpnia 2015, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

nowoczesne ogrodzenia i to w bardzo atrakcyjnej cenie można znaleźć tu http://ogrodzenia-db.pl/ogrodzenia/ . sam mam takie i moja zona i ja jesteśmy z niego zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2015, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabiony są ładne, ale nie do każdego domu i otoczenia według mnie pasują, no i nie wiem jak z tą wytrzymałością, o której piszesz. Te mury z pozbruku, o których wspomina porek wydają mi się bardziej uniwersalnym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2015, 23:37

Zgadzam sie: good 0 bad

No mur pasuje właściwie wszędzie i jest długowieczny. A pozbruk jeszcze dodatkowo je zabezpiecza technologią hplus.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2015, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Mur bądź słupki z przęsłami będa najtrwalszym ogrodzeniem, dlatego troszkę więcej trzeba wydać. Ale jednak w dłuższym okresie na pewno się zwróci. Bo wystarczy na wiele, wiele lat. Ja planuję zakup słupków M od Pozbruk bądź cały mur samonośny Oslo. Ale na razie musze jeszcze ten rok przeczekać, bo środki nie pozwalają, bo poszły na inna inwestycję :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2015, 23:47

Zgadzam sie: good 1 bad

No tak, plany widzę już gotowe :) Tak to już niestety jest, że trzeba trochę poczekać, aby mieć wszystko dobrze zrobione. Bo osobiście wolę jednak poczekać, pozbierać pieniądze i kupić to co jest sprawdzone i dobre jakościowo, i wiem, że nie będę musiał po paru latach czegoś wymieniać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2015, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

A może ogrodzenie metalowe. U mnie taki płot zrobił mąż http://www.metalserwis.kielce.pl/ i wyszło mu naprawdę ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2015, 00:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Pełne ogrodzenie metalowe nie daje tak ciekawego wrażenia jak połączenia np. tego słupka m z metalem.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w 100%, mi na przykłąd bardzo podobaja się połączenia słupków obłożonych klinkierem i taka sama podmurówka i do tego metalowe, malowane proszkowo na czarno na przykład przęsła. Planuję takie ogrodzenie u siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2015, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kardamom napisał: Zgadzam się w 100%, mi na przykłąd bardzo podobaja się
połączenia słupków obłożonych klinkierem i taka sama
podmurówka i do tego metalowe,malowane proszkowo na czarno na przykład
przęsła. Planuję takie ogrodzenie u siebie.

Fajne rozwiazanie ;) tylko co ja Ci podpowiem to zapoznaj sie z oferta Dynasila, bo klinkier wymaga specjalnych srodkow do czyszczenia. A i betonowi moze sie przydac wzmocnienie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2015, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ottenjeden napisał: Pełne ogrodzenie metalowe nie daje tak ciekawego wrażenia
jak połączenia np. tego słupka m z metalem.


cos w tym jest, wg mnie tez lepiej prezentuje sie łączenie materiałów, jesli chodzi o ogrodzenia metalowe np, osadzone na kamieniu tak jak tutaj http://www.ogrodzeniametalowe.pl/,30,pl.html< /a> co tworzy w połączeniu dość ładne ogrodzenie palisadowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  15 16 17 18 19  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 272

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >