Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

28 listopada 2011, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik napisał: No grzałka jak najbardziej, ale to dobra opcja na dogrzenie
poza sezonem grzewczym, a nie jako dodatkowe źródło
ogrzewania.

na pewno lepsze rozwiązanie niż farelka, która rachunki nabija jak szalona, grzałka zdecydowanie mniej...poza tym sami sterujemy rachunkami, wystarczy wyłączać ogrzewanie, gdy nas nie ma w domu....chyba, że mamy zwierzęta

Ten post był edytowany przez Vincent_Vega dnia: 28 listopada 2011, 14:52
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

zgodze sie grzalke mozna zawsze nastawic (choc farelke rowniez mozna podlaczyc do listwy z zegarem) tylko bedzie to co najwyzej smiesznie wygladac w porownaniu do estetycznej grzalki!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No to można powiedzieć że mamy taki ręczny sterownik :) grzałki są bardzo dobrym rozwiązaniem, zgadzam się z tym. przede wszystkim mając grzałkę jak nam zimno w domach przed lub po okresie grzewczym to w każdej chwili możemy sobie dogrzać

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

farelka to zło!;D

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

totalne licznik lata jak majtki na kur***e :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2011, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

tak samo lata z olejakiem i czajnikiem elektrycznym, cos za cos :)
wiec najlepiej miec dobrze ocieplony domek i dobra instalacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dałam już się kiedyś namówić na farelkę... i nie chce sobie przypominać mojej miny kiedy otworzyłam kopertę z rachunkiem za energię... to był szok.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2011, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jola nie tylko Twój, kogo znam to wspomina o rachunku;))...dobrze ktoś powiedział, najpierw trzeba ocieplić sobie dom, potem zastanowić się nad wyborem ogrzewania

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2011, 14:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie że tak, ja też uważam że jeżeli dom jest dobrze ocieplony od zewnątrz to pół sukcesu, bo wtedy będziemy pewni że to ciepło nam nigdzie nie ucieka, dopiero na koniec zostawić wybór ogrzewania

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2011, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

także warto zacząć od tego, chociaż wiem, że ludzie w kamiennicach uznanych za zabytki mają z tym problem, bo nie chca im ocieplić budynku i nie chodzi o kasę, tylko o pozwolenie, bo a to rzeźby a to inne pierdoły ozdobne, które zakryłby styropian, co jest dla mnie smieszne, bo wychodzi na to wtedy, ze jakies rzezby czy pierdoly sa wazniejsze od tego, zeby czlowiekowi bylo cieplo

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też