Jakie ogrzewanie?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

16 listopada 2011, 14:38

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiesz ogolnikowo wszystko mozna doliczyc no ale masz racje dokladny pomiar mozna okreslic za pomoca dokladnych wyliczen :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2011, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Hello! Sam mam centralne ogrzewanie, ale chciałabym też kupić coś dodatkowo, co polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2011, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Najprościej kupić grzejnik elektryczny... tylko ze zapewne koszty energii wzrosną, a z reszta ktoś już coś wspomniał tez o grzałkach grzejnikowych

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2011, 18:44

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem jak dokladnie piec retortowy działa, ale coś na zasadzie takiej, że ma automatyczny podajnik i spala dokladnie taka ilość eko groszku jaka jest potrzebna i nie więcej. Coś takiego chyba.

Co do obliczeń to w zupelnosci sie zgodzę. Czegokolwiek by sie nie liczylo jasne jest, ze kalkulatory internetowe daja tylko ogolny poglad a specjalistyczne obliczenia robi specjalista od obliczen.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2011, 14:45

Zgadzam sie: good 0 bad

a i specjalista może się pomylić...jednak nawet orientacyjny wynik coś nam mówi....co do CO, to już ktoś wspomniał o grzałkach do grzejników, osobiście mogę polecić, bo sam mam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2011, 21:16

Zgadzam sie: good 0 bad

pomylic moze sie kazdy, ale specjalista raczej nie powinien. Jesli sa watpliwosci mozna zapytac dwóch.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2011, 15:04

Zgadzam sie: good 0 bad

no jasne, że tak, dlatego polecam specjalistów, bo nawet jak się pomylą, to raczej nieznacznie....zresztą po co gdybać, orientacyjne koszty też czemuś służą

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2011, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

racja, czyli jak to podsumowac, ogrzewanie jakie?

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2011, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Bob Budowniczy napisał: Najprościej kupić grzejnik elektryczny... tylko ze zapewne koszty energii wzrosną, a z reszta ktoś już coś wspomniał tez o grzałkach grzejnikowych

No grzałka jak najbardziej, ale to dobra opcja na dogrzenie poza sezonem grzewczym, a nie jako dodatkowe źródło ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2011, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

no zawsze cos tam pomaga ale jak to wychodzi z rachunkami ?!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 37 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...
  • Jakie wybrac ogrzewanie? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Indywidualne potrzeby cieplne mieszkańców oraz specyfika budynku mają kluczowe znaczenie przy dostosowywaniu krzywej grzewczej. Odpowiednie jej ustawienie umożl...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >