Kocioł na ekogroszek i węgiel(drewno)

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸

8 grudnia 2016, 08:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to najlepszym dostawcą ekogroszku jest http://sklep.weglosmyk.pl/. Ceny są bardzo dobre, a sam ekogroszek jest naprawdę wysokokaloryczny i dobrze ogrzewa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2016, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o dobrych i sprawdzonych dostawcach ekogroszku, to polecam zwrócić uwagę także na Smarttrans.net.pl - lidera dostawcy węgla i ekogroszku na Śląsku, w razie pytań służymy swoją radą i pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2016, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas jest kocioł z podajnikiem ślimakowym i jesteśmy bardzo zadowoleni. Duzy wybór solidnych kotłów ma firma Stefaniak http://www.stefaniak.pl/. Oferują bezpieczne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2017, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Dostawca swoja droga, natomiast w wątku skupiamy się na doradzeniu odpowiedniego kotła który spełni oczekiwani autora. Zerknij na nasza stronę Kotly-Kowalew.pl gdzie chętnie pomożemy podczas wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2017, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli już to taki w którym można palić i eko groszkiem i drewnem. Węgla w ogóle nie warto ruszać bo to może i tanie ale niezdrowe jak cholera. Ja mam taki z podajnikiem Krzaczka i jestem zadowolony. Dziadek ma swoje lata a ładnie chodzi i nie ma problemu z awariami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2017, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki model dokładnie posiadasz? Bo tak jak pisałem powyżej- kotły z podajnikiem w rozsądnych cenach można znaleźć także u nas, w dalszym ciągu służymy swoją pomocą i radą.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2017, 23:49

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.kotlymce.pl/ polecam tu właśne zajrzeć. Mają różnorodne kotły, o różnej wielkości i mocy grzewczej, więc można dopasować kocioł do małego domku jak i większej willi. Mam kocioł 2 lata, jest 0 problemów z ogrzewaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2017, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam ja mam Defro piec na ekogorszek i pellet polecam ci również dobry ekogorszek http://www.sodap.pl/eko-groszek.html bo jak będzie o małej kaloryczności nic ci nie ogrzeje

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2017, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę się pochwalić http://www.pleszewskiekotly.pl/oferta/kotly/kotly-z-podajnik iem-kwm-sgr. Mam już od 2 lat i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kocioł jest do spalania głównie eko-groszku ale również miału, pelletu i mieszanek. Ma dodatkową komorę wykonaną z rusztu wodnego i dodatkowej wkładki żeliwnej, która umożliwia spalanie opału o małej gramaturze. Dodatkowa komora spalania umożliwia spalanie każdego rodzaju opału: drewna, miału, węgla, śmieci lub też do przepalenia latem na ciepłą wodę. Zasobnik na opał, który mieści około 160-200 kg, wystarcza średnio od 3 dni aż do tygodnia a w okresie letnim na ciepłą wodę nawet do miesiąca, w zależności od izolacji domu i temperatury na zewnątrz itd. polecam bardzo!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 08:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie czy ekogroszek to najlepsza z możliwych opcji, czy też jednak lepiej zainwestować w pompę ciepła,a jak wiadomo takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści, co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >