Lodówka do zabudowy - jak to wykonać?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

23 lutego 2009, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam bardzo dobrą lodówkę wolno stojącą i chętnie zabrałabym ją do nowego domu również ze względów finansowych. Czy można każdą lodówkę wolno stojącą zabudować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2009, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne że da coś sie zrobić, możesz zobaczyć to na stronce producenta mebli w dziale meble kuchenne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2011, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Odświeżam temat...
Gdyż mam problem, będę zabudowywać kuchnię i nie wiem jeszcze jaki sprzęt wybrać.. tzn największy problem jest z lodówką, pomożecie?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiesz co ja myślę, żebyś nie pytała o to na forach, tylko udała się do sklepu z rtv agd i tam Cię doinformują tylko nie daj sobie wepchnąć jakiegoś szmelcu drogiego :) Najlepiej jak byś poszła z kimś kto się na tym troszkę zna

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2011, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoją lodówkę bardziej kupiłem pod względem jej udogodnień. jakie ma funkcje, ponieważ większość i tak już jest w klasie energ. A++

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2011, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co czytam to tu nie rozchodzi się o energooszczędność tylko o lodówkę do zabudowy :) Ale zgadzam się z Janem :) Najlepiej iść z kimś

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2011, 15:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma co kupowac w necie najlepiej iść do sklepu tam Ci wszystko wyjaśnią i doradzą tylko wiadomo wszystko trzeba z dystansem :0 bo wcisną jakiś bubel.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2011, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Pani nie pyta o zakupy w necie tylko o lodówkę do zabudowy, i nie jest nawet wspomniane o internecie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2011, 15:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałam podobny problem, ale jak wybierałam kuchenkę. Jak wpiszesz sobie w sklepie internetowym piekarnik, to masz tego bardzo dużo. Ale dopytałam fachowca, który nam robił kuchnię, że jeśli chodzi o zabudowę, to lepiej już od razu na meble do zabudowy patrzeć, a nie kombinować, jak tu wolnostojące wcisnąć do szafki.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2012, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tą lodówka wolnostojąca możesz mieć problem. Nie wiem czy da się ją zabudować, ale może sprawdz w instrukcji obsługi czy można demontowac drzwiczki, albo poszukaj informacji o tym modelu w internecie. Zgadzam się z przedmówczynią- lepiej od razu kupić sprzęt do zabudowy. Teraz jest ogromny wybór takich urządzeń jak kuchenki, mikrofalówki czy piekarniki do zabudowy Mastercook na przykład. Także radzę na przyszłość kupić lodówkę do zabudowy i nie będziesz mieć problemów podczas ewentualnego remontu czy zmiany mebli w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 342

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >