Nagrzewnica przenośne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 października 2007, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebujemy ogrzać magazyn, a nie chcemy instalować w nim żadnego pieca na stałe. Poszukujemy raczej przenośnych nagrzewnic. Czy ktoś mógłby mi poradzić jaka nagrzewnica byłaby najlepsza?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2007, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre nagrzewnice przenośne i ma Remko. Sami
zakupiliśmy kilka sztuk elektrycznych i jak dotąd sprawdzają się bardzo dobrze.
Znajdziesz je na www.remko.pl super

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2009, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest wielkość tego magazynu? Ja znalazłem dużą ofertę na http://www.klimatsklep.pl/nagrzewnice-cat-77.aspx Mają tam różne rodzaje i różne wielkości przenośnych nagrzewnic. Na pewno znajdziesz coś do swojego magazynu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2009, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli w miarę często jest ktoś w magazynie to można pokusić się o nagrzewnicę na olej opałowy. Moi rodzice używają takiej do ogrzewania namiotów foliowych (warzywka ;) ). Jedyna niedogodność to potrzeba tankowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2013, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o nagrzewnicę, to ja posiadam ten model: http://www.klimatsklep.pl/power-tec-el2-id-2089.html
Sprawdza się świetnie, to urządzenie ogrzewające pomieszczenia za pomocą niskotemperaturowej grzałki elektrycznej oraz wentylatora osiowego. Naprawdę godny polecenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2013, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Również kupiłem tę nagrzewnicę w tym sklepie klimatsklep.pl. To chyba najpopularniejszy model, bardzo praktyczny i do tego ekonomiczny. Sprawdza się idealnie podczas osuszania pomieszczeń lub okresowego ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2013, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest dokładnie powierzchnia grzewcza tego pomieszczenia? Bo moim zdaniem takie przenośne nagrzewnice w przypadku kiedy brakuje izolacji- na niewiele się zdadzą i koszty będą wysokie. Lepszym rozwiązaniem będzie piec.



Pozdrawiam www.Lubpol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2014, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem i najtańszym będą nagrzewnice gazowe. Widziałem takie ostatnio w praktikerze . Sprawdź ich ofertę. Pozdrawiam http://www.praktiker.pl/produkty,144/art_gosp odarcze.html

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2014, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Nagrzewnica przenośna rzeczywiście będzie dobry rozwiązaniem. Informacje na ich temat można znaleźć na http://www.nagrzewnice.info.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim podaj jaki jest metraż magazynu do ogrzania,jeśli nieco większy to polecam kurtyny powietrzne,które sprawdzą sie lepiej niż nagrzewnice.


www.Kociol.net.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >