Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

13 sierpnia 2015, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

To zalezy o jakiej pompie ciepła mówimy jeżeli powietrzna to cena nie jest strasznie duża, lecz ciężko bd nia ogrzać cały dom. Natomiast solanka-woda trochę kosztuje no ale mamy prawie darmową energię( nie licząć trochę energii na sprężarkę) Wtedy bardzo dobrym wyborem są porrządne grzejniki jak Kermi X2 (tak gdzieś czytałem) oraz ogrzewanie podłogowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2015, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

ogrzewanie to największy koszt utrzymania domu, zwłaszcza zimą. Ja się strasznie bałam ze przez to ogrzeanie to będzie nam ciezko utrzymac dom. Ale mąż zainwestował w kocioł na ekogroszek http://kolton.pl/ i wcale tak drogo nas to wszystko nie kosztuje jak myślałam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2015, 01:15

Zgadzam sie: good 0 bad

my jesteśmy na etapie budowy domu i już musimy zastanowić się nad tym, jakie ogrzewanie będzie dla nas najkorzystniejsze. Wielu znajomych ma już kotły na pellet i nas też namawiają na takie rozwiązanie. Ale ostatecznie sami jeszcze nei wiemy. Byliśmy ostatnio w firmie [url]http://www.komarpol.pl/ od której planujemy kupić odpwoeidni kocioł. Fachowiec mówi nam ze pellet nie ejst złym wyborem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2015, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Każda zmora znajdzie swego amatora. Ci co kotły już mają, namawiają innych na taką inwestycję, by nie byli jedynymi, którzy wyszli na na głupców! Jakie to polskie...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2015, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaka bezie powierzchnia grzewcza całości? Podaj szczegóły i postaramy się doradzić,gdyż właśnie kotłami zajmujemy się na co dzień,zobaczcie sami na www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2015, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa ciepła to inwestycja, ale bardzo opłacalna. Niskie koszty eksploatacji, duży zwrot z inwestycji i oszczędność energii - to może przekonać potencjalnego użytkownika. Na bazie własnego doświadczenia zachęcam do obejrzenia pomp Galmetu. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2015, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego akurat tych pomp ciepła,co je charakteryzuje w stosunku do pozostałych? Jeżeli możesz to podaj szczegóły,bo warto wiedzieć jak najwięcej,być może ktoś z tego skorzysta.


www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2015, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Raffael napisał: Pompa ciepła to inwestycja, ale bardzo opłacalna. Niskie
koszty eksploatacji, duży zwrot z inwestycji i
oszczędność energii - to może przekonać potencjalnego
użytkownika. Na bazie własnego doświadczenia zachęcam do
obejrzenia pomp Galmetu. :)


Rzeczywiście, koszty ogrzewania pompami są dość niskie, za to jest wysoki koszt instalacji, która nigdy się nie zamortyzuje oraz dodatkowo koszty eksploatacyjne (energia elektryczna, przeglądy, wymiana części zamiennych).

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2015, 08:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompy Galmetu, szczególnie te w systemie powietrze-woda, polecam miedzy innymi dlatego, bo są bardzo intuicyjne. Ja akurat mam nowy model: Spectrę, która ma przyjazny sterownik dotykowy, łatwy w użyciu. Mogę sobie zaprogramować czasy ogrzewania (włączanie, wyłączanie, tygodniówka) czy podłączyć system solarny pod nią. Spełnia też funkcje eco, antylegionella, party itd. Więc dlatego, Elando.pl :).
[quote=Elando.pl]A dlaczego akurat tych pomp ciepła,co je charakteryzuje w
stosunku do pozostałych? Jeżeli możesz to podaj
szczegóły,bo warto wiedzieć jak najwięcej,być może
ktoś z tego skorzysta.





www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2015, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,

Pompy ciepła to dobry sposób na efektywne wykorzystanie energii z natury pod warunkiem, że w naszym domu taka pompa jest rzeczywiście potrzebna i będziemy w stanie to pozyskane ciepło wykorzystać. Po swojej stronie polecam Państwu pompy ciepła Buderus. W naszym portfolio znajdują się urządzenia, wykorzystujące energię z powietrza, z gruntu i wody gruntowej. Każde rozwiązanie można dostosować do wymagań oraz warunków w jakich ma pracować taki system. Z pełną ofertą marki Buderus w tym zakresie, można zapoznać się w zakładce http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/pompy-cie pla/ na naszej stronie.


Pozdrawiam,
Konsultant marki Buderus

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >