Ogrzewanie w domu

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸

4 listopada 2015, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie do ogrzewania domu korzystam z pieca gazowego, którego montażem zajęła się firma http://www.bv-serwis.pl/ i generalnie jestem zadowolony. Nawet podczas większych mrozów nie ma problemu z dobrym ogrzaniem całego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2015, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam też zainteresować się biomasą jako głównym paliwem grzewczym,które w praktyce wychodzi znacznie taniej niż węgiel,szczegóły na
www.Oze.Sklepna5.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2015, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Widzę, że sporo osób poruszyło wątek kominka w domu. Ja też uważam, że to świetna sprawa i rozwiązanie, zwłaszcza, jak kominek jest elegancki, solidny i do tego ładnie obudowany. Chociażby teraz bardzo mi się podobają
kominki warszawa możecie sobie zobaczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2015, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Samwell32 napisał: U siebie do ogrzewania domu korzystam z pieca gazowego,
którego montażem zajęła się firma http://www.bv-serwis.pl/ i generalnie
jestem zadowolony. Nawet podczas większych mrozów nie ma
problemu z dobrym ogrzaniem całego domu.


Skoro tak zachwalasz ogrzewanie gazem, to może podzielisz się z nami kosztami tego ogrzewania oraz wielkością ogrzewanej powierzchni!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2015, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Buderus jest może trochę bardziej znany, ale Galmet to polska fimra. Cenowo wypada dużo lepiej niż Buderus. Pompy ciepła Galmetu jak najbardziej spełniają swoje zadanie. Mój znajomy taką ma w domu, wcześniej ogrzewał wodę elektrycznie, więc oszczędności ma ogromne. Ja niedługo też zamierzam kupić pompę Galmetu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2015, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam pompę ciepła Spectra Galmetu. Mój znajomy ma starszą wersję Basic. Też mu się sprawdza. Ale że inwestowałem to zdecydowałem się na bardziej nowowczesny model. Spectra ma też lepszę efektywność. Jestem zadowolony z działania urządzenia. Spełniło moje oczekiwania. Sterownik ma wiele funkcji. Super!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile taka pompa kosztuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2015, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

No to która lepsza?. Spectra czy Basic? Jaka różnica oprócz nazwy, ceny itd. i czy obydwie sprawdzą się w kilkuosobowej rodzinie?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie obydwie sprawdzą się bardzo dobrze przy kilkuosobowej rodzinie i co do tego raczej byłbym spokojny,to bardziej kwestia samej ceny jaką chcesz dać za pompę. Co do konkretnego kotła,to akurat pod tym względem możemy doradzić,to nasza specjalizacja na co dzień:)


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2016, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A może masz możliwość podpięcia domu pod ogrzewanie sieciowe od http://termika.pgnig.pl/ lubi innego tego typu dystrybutora?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 34 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 370 Grupa: Robimy inst... Wybór ogrzewania to inwestycja na lata, więc nie można podejść do tego zbyt lekko. Na pewno firma https://sisettemp.pl/ będzie w stanie nam doradzić, jakie ogrz...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >