Okna QUELTA PRIDE

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

8 października 2016, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam :) Co sądzicie o oknach producenta Sożal? Chodzi mi o model Quelta Pride , czy będą dobre do nowego domu ? Liczę na pomoc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2016, 18:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zarówno u Nas jak i siostry są okna Quelta tylko model Crown. Domy budowaliśmy w podobnym czasie. Powiem Ci, że do czego jak do czego, ale do okien na prawdę nie mogę się przyczepić. Dzięki dużej gładkości świetnie się je myje, okna 6 komorowe ze współczynnikiem przenikania Uw = 0,75 W/m2. Mają odpowiednie zabezpieczenia przed wyważeniem, szeroką gamę kolorów do wyboru ram i objęte są 5 letnią gwarancja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 października 2016, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajny wybór ;) Producent bardzo konkretny okna w terminie z fachowym montażem i 5 letnią gwarancją. Okna Quleta Pride wybrałem z tego powodu, że ma zabezpieczenie przed wyważeniem, ma niski współczynnik przenikania i nigdzie nie widziałem, żeby wybór kolorów ramy był tak duży.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2016, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie słyszałam jeszcze nigdzie o tym aby okna tego producenta były przedstawiane w negatywny sposób, ponieważ są zadbane pod każdym względem z montażem i gwarancją na 5 lat użytkowania. A wybór gamy kolorów na ramy mają chyba największy.

Ten post był edytowany przez Alonka31 dnia: 16 października 2016, 17:38
Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 17:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Maja bardzo niski współczynnik start ciepła, więc już wiadomo że będą świetne do nowych domów. Dodatkowo masz ogromną paletę barw przez antracyt po wiśnię. Wielofunkcyjna klamka zapewnia łatwe operowanie mechanizmami okna, a mikrowentylacja oraz ustawienie uchyłu okna są dostępne w zakresie dłoni. Osobiście jestem za, bo sam użytkuje je od dobrych 2 lat ten model, ale to Twój wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2016, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie muszę już chyba nic dodawać. Widać, że zadowolone grono klientów jest całkiem spore. Okna mają wszystkie zabezpieczenia, udogodnienia i świetne warunki przenikalności. Jeżeli masz możliwość to nie masz się co wahać

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >