Okna w Krakowie.Gdzie kupic

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

14 lutego 2016, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Czy ktoś tutaj zna może dobra krakowską firmę, w której można byłoby zamówić okna? Z góry dziękuję.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2016, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiś czas temu wstawiałem sobie nowe okna w domu. Zdecydowaliśmy się na zamówienie okien z krakowskiej firmy Ekoplast. Konkretnie ten model okien energooszczędnych: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/p restige-thermo . Na początku braliśmy również pod uwagę okna drewniane ale potem doszliśmy do wniosku, że będzie to zbyt duzy wydatek (już i tak cały remont nas bardzo dużo kosztował tak wiec nie mieliśmy kasy na to aby kupować takie drogie okna).
Jesteśmy zadowoleni bo w mieszkaniu jest ciepło a same okna są dobrze wykonane. Montaż szybki, przyjechali i zamontowali je w ciągu 1 dnia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2016, 15:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy tego typu zakupach zawsze wybieram dużą renomowaną firmę, która gwarantuje wysoką jakość na lata, dlatego wybrałam te okna i drzwi - drzwi kraków.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2016, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić także aby poszukać w dobrych sklepach internetowych,gdzie prędzej czy później bez problemu znajdziesz odpowiednie okna i do tego w dodatku będzie też zdecydowanie taniej.

www.KlamkiOutlet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi oKraków to warto sobie podejść na Wielicką do salonu marki Solo (www.grupasolo.pl). Oferta od A do Z jeśli chodzi o stolarkę budowlaną, w tym własna produkcja okien i rolet. Mam od nich właśnie okna zamawiane na poddasze i świetnie wytłumiają, a przy tym dobrze się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2016, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że można spokojnie skorzystać z tej oferty - fenetre pvc renovation. Takie okna są nie tylko energooszczędne, ale wyglądają też bardzo estetycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2016, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zależy Ci na jak najmniejszych stratach ciepła to polecam okna marki OKNO KONCEPT. Są naprawdę dobrej jakości. A i jeszcze podaję stronę www.oknokoncept.pl .
OKNO KONCEPT to firma sprzedająca niesamowite okna. Tak ciepło w domu jeszcze nie miałem. Nie wiedziałem, że okna mają taki wpływ na ciepło. Macie nr tel. 12 290 70 98.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2016, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak okna to tylko z firmy famix . Njlepsze okna pod słoncem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >