Oświetlenie halogenowe...

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 listopada 2006, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobaja mi sie fantazyjne oświetlenia. Tak na przykład podwieszone sufity- róznorodne bryły, a w nich wiele halogenów. Halogeny są, moim zdaniem, czymś niesamowitym, co nadaje wnętrzom to "coś". Pewnie to nie taka nowosc :) ale...mi sie podoba zdecydowanie! :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2006, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Halogeny halogenami- rzeczywiście sa niesamowite. Ale ja tam zdecydowanie wole świeczkę :) Zawsze, jak juz nie można patrzeć na towarzysza, bo robi sie niedobrze-- mozna ją zdmuchnąć. Wiem, co mówie- praktykowałam przez ostatnie cztery lata intensywnie :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2006, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

...a do czego jeszcze może sie przydać świeczka??
Idą mrozy-- można nią nasmarować łyżwy :lol: .. dla lepszego poślizgu... :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2006, 20:27

Zgadzam sie: good 0 bad

.....taaaa i zamki w kozakach żeby się lepiej suwały... :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2006, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

hehehe :D dobre... i jakie na czasie :) Kazdy sposób jest dobry, żeby ujechac :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2007, 02:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od kształtu świeczki. Wtedy można określić zastosowanie takiego uniwersalnego przedmiotu:D

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2009, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe. A wracając do tematu ja również lubię oświetlenie halogenowe. Sama osobiście mam takie w domu i nie zamieniła bym je na żadne inny, tym bardziej na świeczkę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2009, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Świeczka żeczywiście dobry pomysł, ale warto prócz niej mieć kilka innych rozwiązań.

Ja proponuję zapoznać się z oświetleniem z diodami LED. Już niedługo takie oświetlenie będzie bardzo popularne, więc należy się spieszyć z zamontowaniem takiego światła u siebie. Zrobi to napewno wrażenie na naszych gościach.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2009, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Diody LED, a mógł byś przybliżyć ich funkcjonowanie? Szczegóły :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2009, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżlei chodzi o szczegóły dotyczące LED można odwiedzić tą stronkę:
http://www.led.ekologika.com.pl/

Ja natomiast zapraszam do odwiedzenia Naszego "Sklepu z Wnętrzem- mDom". Jest tam oświetlenia wykorzystującego technologię LED.

http://www.sklep.mdom.pl/go/_category/?idc=7_ 44

Polecam szczególnie taśmę LED która ma szerokie zastosowanie. Nadaje się do efektownych podświetleń,łun świetlnych, podkreślania konturów, tworzenia nastrojowej atmosfery, puntowego oświetlania obiektów i miejsc, oświetlania blatów kuchennych i wszędzie tam, gdzie wymagana jest pełna elastyczność źródła światła

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 264

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >