Pochłaniacz czy okap?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 sierpnia 2013, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy na etapie wyposażania kuchni i mamy dylemat, bo pan od kuchni proponuje nam pochłaniacz pod meblowy, z uwagi na małą kuchnię i wykorzystanie każdego skrawka na półki i mówi, że teraz pochłaniacze są dobre,ale jakoś nie widzę w tym sensu, bo okap podłączony w komin,to jednak wyrzuca wszystko na zewnątrz, a taki pochłaniacz jak sama nazwa wskazuje pochłania. Co wybrać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2013, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

przy małej kuchni najlepszym rozwiązaniem będzie okap teleskopowy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2013, 13:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że sam sobie już odpowiedziałeś. Okapy są lepsze , a pochłaniacze montuje sie tam gdzie nie ma możliwości wpięcia do wentylacji. Są takie okapy które mogą pełnić również funkcje pochłaniacza jak zamontujemy filtr węglowy.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:32
Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2013, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Są takie okapy które robią tylko dużo hałasu i zero pożytku, lepiej uważać i zwrócić uwagę na dwa parametry jakimi są poziom hałasu i wydajność.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2013, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro zależy Ci na oszczędności miejsca to polecam okap teleskopowy np. taki: www.ciarko.pl/pl/produkty/podszafkowe/art61,sl,t.htm. Podobnie jak pochłaniacz mieści się pod szafkami i odprowadza powietrze do komina. Myślę, że to dobry kompromis.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:33
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2013, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że www.megamarket.com.pl/okapy-szafkowe]okap szafkowy to dobry kompromis. Można go wpiąć do komina i zajmuje mało miejsca, montaż jest pod szafką i składa się na pół na zasadzie teleskopu.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:34
Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2013, 21:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wytłumaczcie mi na czym polega różnica pomiędzy okapem a pochłaniaczem?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2013, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem lepiej zainwestować w okap, w większej kuchni będzie miał tylko funkcjonalnego zastosowania ale również będzie dopełniał wnętrze. Myślę, że Ciarko w tej chwili ma bardzo ciekawą ofertę okapów wyspowych http://www.ciarko.pl/pl/produkty/wyspowe/

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2013, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak okap, ale żeby nie był głośny, bo ma złe doświadczenia z przeszłości :) Mam nadzieję, że da radę kupić jakiś okap za rozsądną cenę, a który nie będzie zarazem pracował głośno jak kombajn.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2014, 09:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciarko faktycznie ma świetne okapy. Sama się o tym przekonałam. Z resztą zainteresowanym polecam zapoznać się z ich ofertą - /www.ciarko.pl/.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 4 stycznia 2016, 15:35
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >