Przyłącza kanalizacyjne

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 stycznia 2010, 18:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanko odnośnie wykonania przyłącza kanalizacyjne ? Jak macie adres i kontakt do takiej firmy to dajcie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 stycznia 2010, 19:48

To już wymieniona w innym temacie firma WAS-Gaz, bo z tego co wiem to zakładają nie tylko gaz ale zajmują się też podłączaniem wody.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2010, 16:52

Ja mam od nich gaz i jestem bardzo zadowolony :D

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2014, 16:41

znam firmę, która zajmuje się rozwiązywaniem bardzo różnych problemów związanych z kanalizacją http://www.aseko.pl/ możesz się z nimi skontaktować

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2014, 18:45

A przyłącze kanalizacyjne zrobi zwykły hydraulik, czy muszę wołać do tego specjalistów. Jak to jest? Kto się tym zajmuje?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2015, 11:43

Czy ja wiem czy przyłącze zrobi zwykły hydraulik może być z tym problem bo do niektórych przyłączy potrzeba wykopać dół, a hydraulik łopatą może sobie nie poradzić. Są przecież specjalne firmy, które się tym tematem zajmują chociażby w rejonie Wrocławia - http://www.czystyzysk.eu/ nie lepiej poszukać takiej firmy i mieć pewność, że przyłącze jak i wszystko co dookoła będzie wykonane dobrze? Niektórzy to do tematu podchodzą naprawdę na wielkim luzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2015, 19:59

Buderus- inserw się tym zajmuję, tutaj masz na nich namiary: http://buderus-inserw.pl/. Tylko trzeba już dzwonić bo mają coraz dłuższe terminy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2016, 15:14

u mnie budową kanalizacji zajmowała się firma Jumarpol http://www.jumarpol.pl/. ich specjalnością są techniki bezwykopowe. Ta firma naprawdę ma bardzo nowoczesny sprzęt i szybko uwinęli się z robota.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2016, 12:12

Akurat w kwestii artykułów do kanalizacji,hydrauliki,to warto zerknąć także na naszą stronę Hydro-Met.net gdzie znajdziecie szeroki wybór oraz niższe ceny,warto zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2016, 07:33

A takie przyłącza kanalizacyjne to też trzeba czyscić? Bo jak będę zamawiać firmę Kanex do czyszczenia kanalizacji, to i to by mi przy okazji zrobili,

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• jakie ogrzewanie wybrać? gazowe czy elektryczne Liczba postów: 62 Grupa: Robimy inst... My zrezygnowaliśmy z gazu na rzecz pelletu. Kupuje dobry z czystych odpadów drewnianych więc podczas spalania nie emituje co2 do atmosfery. Ciepło jest porównyw...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 34 Grupa: Robimy inst... No jeżeli chodzi o to co jest bardziej ekonomiczne na przyszłość to zdecydowanie jest to oczyszczalnia. Początkowo trzeba w nią włożyć trochę pieniędzy ale pote...
  • Jaki zmiękczacz wody? Liczba postów: 44 Grupa: Robimy inst... Przy zmiękczaczu koniecznie patrzymy na głowicę i złoże. Głowica powinna być up-flow 4-cyklowa, ponieważ 2-cyklowe nie doczyszczają złoża, a po regeneracji woda...
  • zbiornik naziemny czy podziemny? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy inst... Ja już dawno miałem w planach taką zmianę. LPG jest bardzo wygodne i ekologiczne. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie, ale też kontaktowałem się z Amerigas b...
  • za duzo poiolucos nie tak z kotlem Liczba postów: 1 Grupa: Robimy inst... Popiołu mam tyle w piecu ze tragedia. Wegiel do niczego, znowu dalem się nabrać na wrzeszczaca reklamę internetowa. Masakra. Jakie paramtery powinien mieć dobry...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22314 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >