Sterowniki temperatury

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

30 listopada 2010, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o sterownikach temperatury? Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że jest to urządzenie trochę przegadane i nie jest rzeczywiście tak skuteczne i potrzebne jakby się wydawało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2010, 17:34

Osobiście wydaje mi się że to jest zwykły lans, być może są one jakieś super rewelacyjne, ja nie miałam z tym nic wspólnego i nie chce bo jakoś mnie nie przekonują. Ale może ma ktoś styczność ze sterownikami? Będę czekać na opinię

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2010, 17:47

Nie koniecznie sterowniki są lansem. Ja uważam, że to jest bardzo dobre rozwiązanie. Można dostosować temperature do swoich indywidualnych potrzeb. trzeba poczytać najpierw dopiero osądzać

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2011, 15:53

Dobry sterownik to podstawa. Ja w swoim kotle mam ecomax i jest rewelacja. Automatycznie ustawia wszystko aby uzyskać zadaną temperature. Współpracuje z zasobnikiem cwu, termostatem pokojowym i pogodówką. W razie braku prądu wyłącza kocioł a kiedy prąd znowu zaczyna płynać to sam odpala kocioł(zapalarka) i nabija do temperatury jaka powinna być.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2011, 22:57

Użytkownik medagrrro napisał:
Co sądzicie o sterownikach temperatury?
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że
jest to urządzenie trochę przegadane i
nie jest rzeczywiście tak skuteczne i
potrzebne jakby się wydawało.

Użytkownik medagrrro napisał:
Co sądzicie o sterownikach temperatury?
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że
jest to urządzenie trochę przegadane i
nie jest rzeczywiście tak skuteczne i
potrzebne jakby się wydawało.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2011, 23:00

Myślę, że to fajna rzecz. Stworzona po to, żeby ułatwić nam życie i chyba pozwoli na jakieś oszczędności. Czytałem na www.nowoczesneogrodyzimowe.blogspot.com, że można takim sterować nawet ogrzewaniem w takim ogrodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2011, 10:55

A ma ktoś może sterownik którym steruje się przez internet lub sms? Wiem że Zębiec ma takie sterowniki do swoich kotłów i ciekaw jestem jak to się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2011, 21:25

Też słyszałem o tej nowej technologii i sam jestem ciekaw jak się sprawdza takie rozwiązanie. Mam kocioł z podajnikiem Zębca i jestem ciekaw czy można do niego zakupić tylko ten nowy sterownik?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2011, 22:15

Muszę przyznać że firma z Zębca robi na mnie wrażenie a zwłaszcza ich nowinki technologiczne. Ciekaw jestem jak się sprawdzają te sterowniki.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2011, 21:19

Jak już wspominałem w innym wątku - Zębiec dają radę. Znajomy ma na Markurym takie bajery i jak narazie nie płacze :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jaka forma ogrzewania Liczba postów: 166 Grupa: Robimy inst... Długo też się nad tym zastanawiałam i w końcu zainteresowały mnie piece gazowe Ariston https://sklep.elar.com.pl/kotly-gazowe Wydaje mi się to najsensowniejszą...
  • Jaki hydrofor wybrać? Liczba postów: 10 Grupa: Robimy inst... Faktycznie sam wybór właściwego hydroforu czasami może być nie lada problemem i ja również przez dłuższy okres szukałem dla mnie właściwego. Bardzo pomogło mi p...
  • Jaka pompa ciepła? Liczba postów: 273 Grupa: Robimy inst... Zachęcam do zapoznania się z artykułem na naszym blogu firmowym: "Co każdy inwestor powinien wiedzieć o pompach ciepła?" Artykuł znajdziecie tutaj: https://www....
  • Piec gazowy Liczba postów: 7 Grupa: Robimy inst... Zachęcam do zapoznania się z artykułem na naszym blogu firmowym dlaczego warto przed sezonem grzewczym zrobić przegląd instalacji: https://www.viessmann.pl/pl/...
  • powietrzna pompa ciepła - koszty Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Jeśli dom został ocieplony, to pompa ciepła prawdopodobnie znajdzie zastosowanie. Trzeba to jednak rozpatrzyć indywidualnie, bo znaczenie ma również instalacja....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17194 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 125

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >