System drzwi przesuwnych - jaki wybrać

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

16 kwietnia 2018, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zależnie od materiału drzwi muszą spełniać wymagania izolacji termicznej, bo latem w takim ogrodzie może być jak w saunie i nie każdy chce aby taki żar wpadał przez drzwi do domu. One muszą odizolować ogród od domu. Niezależnie czy chodzi o zimno zimą czy upał latem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 13:08

Zgadzam się w zupełności, ale systemy przesuwne muszą być naprawdę bardzo dobrze dopracowane między innymi pod względem uszczelnień czy docieplenia progu, bo to zwykle słabe punkty w tego typu stolarce. Dobre rozwiązania techniczne stosuje Oknostyl. Drzwi są nie tylko solidne, ale bardzo dobrze chronią przed wiatrem, wilgocią i chłodem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 11:06

Tu raczej rozmawiamy od drzwiach przesuwnych wewnętrznych, więc uszczelnienie czy docieplenie progu tu nie występuje. Kasety takie jak Leon czy Eclisse mają możliwość, a wręcz estetyczną konieczność, stosowania maskownic w kolorze skrzydła i ościeżnicy. Wykończenie takie dopełnia całości i zasłania niechciany widok mechanizmu przesuwnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 11:09

Novel programme
http://euro.dating.hotblog.top/?gain.mckenna
list of german dating sites black women for white men dating date fat chicks montreal classified unblocked chat rooms

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 17:42

Ja też długo kombinowałem jakie drzwi przesuwne dobrać. Decyzja że akurat przesuwne przyszła naturalnie - powiększa to funkcjonalność, ale wybór możliwych rozwiązań jest tak duży że tutaj pojawił się problem. Wyszło że mam w domu produkt od drzwi przesuwne Gorzów Wielkopolski i po pierwszym roku użytkowania wszystko jest w porządku.

Ten post był edytowany przez zdzisio dnia: 14 maja 2018, 17:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2018, 17:44

poor credit loans cash payday credit loans guaranteed approval credit loans

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 09:37

Użytkownik zdzisio napisał: Ja też długo kombinowałem jakie drzwi przesuwne dobrać.
Decyzja że akurat przesuwne przyszła naturalnie -
powiększa to funkcjonalność, ale wybór możliwych
rozwiązań jest tak duży że tutaj pojawił się problem.
Wyszło że mam w domu produkt od drzwi przesuwne Gorzów Wielkopolski i po
pierwszym roku użytkowania wszystko jest w porządku.

Drzwi przesuwne mają wiele zalet, szczególnie te chowane w ścianę, bo nie zabierają optycznie i fizycznie aż tyle miejsca jak klasyczne drzwi. Poza tym przy drzwiach chowanych w ścianę jest ten plus, że można dosunąć meble do ściany bezpośrednio przy drzwiach.
A co do samych drzwi przesuwnych to tak na prawdę masz tam 2 ważne elementy do wyboru. Producenta skrzydła i ewentualnie ościeżnicy oraz producenta systemu przesuwnego. O ile w pierwszym przypadku masz producentów bez liku, o tyle teraz na polskim rynku wiodą dwaj producenci prym patrząc pod kątem systemów przesuwnych. Masz Eclisse którego znajdziesz między innymi w Porcie, albo Leona dostępnego na przykład w Erkado. Jak dla mnie i wielu kolegów z branży te dwa systemy są praktycznie niezniszczalne i śmiało można je każdemu polecać. Poza tym te systemy występują w przeróżnych wariantach i na pewno coś można pod siebie znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 16:52

My w naszym ogrodzie zimowym mamy drzwi przesuwne. Drzwi jak i sam ogród zimowy wykonała nam firma http://mesal.pl/blog/category/ogrody-zimowe/< /a>. Firma oferuję bardzo dobre ceny i profesjonalne wykonanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 16:54

polyphenol foods dr gundry's diet evolution reviews www.gundrymd.com polyphenols foods list

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2018, 09:31

Ja drzwi przesuwne zamawiałem od firmy wizal.krakow.pl. Są wykonane z dobrej jakości materiału, nie przycinają się i wyglądają bardzo ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• OKNA Liczba postów: 6460 Grupa: Montujemy o... Okna PCV są na pewno łatwiejsze w utrzymaniu w czystości i bardziej atrakcyjne pod względem kosztowym niż drewniane, tylko nie warto kupować najtańszej stolarki...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 307 Grupa: Montujemy o... Ja nie spotkałem się jeszcze z drzwiami technicznymi z uszczelka opadającą. Czasem próg z uszczelką i uszczelka w ościeżnicy to za mało. Tylko, w drzwiach techn...
  • jakie DRZWI zewnętrzne kupić? Liczba postów: 309 Grupa: Montujemy o... Z Gerdy obecnie tylko model NTT wchodzi w grę jak dla mnie. Niestety modele typu WX20 nie porywają niczym szczególnym mojego serca. Styropian raczej wychodzi z....
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 214 Grupa: Montujemy o... Czyżby wzięli się w końcu za spamerów na tym forum. Oby tak było i pozdrowienia dla moderatorów.
  • Jakie drzwi zewnetrzne wybrać? Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... Bez przesady Patrycja - od razu bezkonkurencyjna. A co powiesz o drzwiach firm takich jak Mar-Tom, KMT, Wikęd, Stolpaw, CAL, Doorsy, Hormann (dobry ale drogi od...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18101 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 118

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >