System drzwi przesuwnych - jaki wybrać

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

16 kwietnia 2018, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zależnie od materiału drzwi muszą spełniać wymagania izolacji termicznej, bo latem w takim ogrodzie może być jak w saunie i nie każdy chce aby taki żar wpadał przez drzwi do domu. One muszą odizolować ogród od domu. Niezależnie czy chodzi o zimno zimą czy upał latem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2018, 13:08

Zgadzam się w zupełności, ale systemy przesuwne muszą być naprawdę bardzo dobrze dopracowane między innymi pod względem uszczelnień czy docieplenia progu, bo to zwykle słabe punkty w tego typu stolarce. Dobre rozwiązania techniczne stosuje Oknostyl. Drzwi są nie tylko solidne, ale bardzo dobrze chronią przed wiatrem, wilgocią i chłodem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 11:06

Tu raczej rozmawiamy od drzwiach przesuwnych wewnętrznych, więc uszczelnienie czy docieplenie progu tu nie występuje. Kasety takie jak Leon czy Eclisse mają możliwość, a wręcz estetyczną konieczność, stosowania maskownic w kolorze skrzydła i ościeżnicy. Wykończenie takie dopełnia całości i zasłania niechciany widok mechanizmu przesuwnego.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 11:09

Novel programme
http://euro.dating.hotblog.top/?gain.mckenna
list of german dating sites black women for white men dating date fat chicks montreal classified unblocked chat rooms

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2018, 17:42

Ja też długo kombinowałem jakie drzwi przesuwne dobrać. Decyzja że akurat przesuwne przyszła naturalnie - powiększa to funkcjonalność, ale wybór możliwych rozwiązań jest tak duży że tutaj pojawił się problem. Wyszło że mam w domu produkt od drzwi przesuwne Gorzów Wielkopolski i po pierwszym roku użytkowania wszystko jest w porządku.

Ten post był edytowany przez zdzisio dnia: 14 maja 2018, 17:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2018, 17:44

poor credit loans cash payday credit loans guaranteed approval credit loans

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 09:37

Użytkownik zdzisio napisał: Ja też długo kombinowałem jakie drzwi przesuwne dobrać.
Decyzja że akurat przesuwne przyszła naturalnie -
powiększa to funkcjonalność, ale wybór możliwych
rozwiązań jest tak duży że tutaj pojawił się problem.
Wyszło że mam w domu produkt od drzwi przesuwne Gorzów Wielkopolski i po
pierwszym roku użytkowania wszystko jest w porządku.

Drzwi przesuwne mają wiele zalet, szczególnie te chowane w ścianę, bo nie zabierają optycznie i fizycznie aż tyle miejsca jak klasyczne drzwi. Poza tym przy drzwiach chowanych w ścianę jest ten plus, że można dosunąć meble do ściany bezpośrednio przy drzwiach.
A co do samych drzwi przesuwnych to tak na prawdę masz tam 2 ważne elementy do wyboru. Producenta skrzydła i ewentualnie ościeżnicy oraz producenta systemu przesuwnego. O ile w pierwszym przypadku masz producentów bez liku, o tyle teraz na polskim rynku wiodą dwaj producenci prym patrząc pod kątem systemów przesuwnych. Masz Eclisse którego znajdziesz między innymi w Porcie, albo Leona dostępnego na przykład w Erkado. Jak dla mnie i wielu kolegów z branży te dwa systemy są praktycznie niezniszczalne i śmiało można je każdemu polecać. Poza tym te systemy występują w przeróżnych wariantach i na pewno coś można pod siebie znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 16:52

My w naszym ogrodzie zimowym mamy drzwi przesuwne. Drzwi jak i sam ogród zimowy wykonała nam firma http://mesal.pl/blog/category/ogrody-zimowe/< /a>. Firma oferuję bardzo dobre ceny i profesjonalne wykonanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2018, 16:54

polyphenol foods dr gundry's diet evolution reviews www.gundrymd.com polyphenols foods list

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2018, 09:31

Ja drzwi przesuwne zamawiałem od firmy wizal.krakow.pl. Są wykonane z dobrej jakości materiału, nie przycinają się i wyglądają bardzo ładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Drzwi wejściowe,wewnętrzne i bramy garazowe Liczba postów: 23 Grupa: Montujemy o... Chyba nikt to takiej firmy "uszczelkowej" nie szuka. Poza tym wszystkie nowo zakupione drzwi są wyposażone już w uszczelki. W razie potrzeby producenci sprzedaj...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 221 Grupa: Montujemy o... Tak patrząc na tą stronę to wynika nie wiele więcej jak to, że ktoś coś sprzedaje ale konkretnie to nie wiadomo nic. Jakie firmy, jakie marki tam mają. Zero inf...
  • Wymiana drzwi wewnętrznych Liczba postów: 37 Grupa: Montujemy o... Don kubalone - przeciętny śmiertelnik takie drzwi zna pod nazwą "drzwi wewnętrzne", a nie wewnątrzlokalowe (choć to poprawna ich nazwa). Poza tym nie piszesz ja...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 119 Grupa: Montujemy o... Użytkownik Gość: karolksa napisał: Ja dobierałam w firmie www.famix.pl gdzie panowie okazali się bardzo pomocni i doradzili odpowiednie drzwi do mieszkania na 1...
  • drzwi na klatkę schodową Liczba postów: 19 Grupa: Montujemy o... Użytkownik theme napisał: Ustawa reguluje kierunek otwierania drzwi ale nie w mieszkaniach. Jedynie przepisy bhp i p.poż mówią o tym, że musi zostać 120cm świat...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18634 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >