cz można uciszyć pralkę?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

2 marca 2010, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje pytanie może wydawać się głupie ale moja pralka tak głośno chodzi, że sąsiad z dołu za każdym razem gdy piorę przychodzi ze skargą że u niego w całym mieszkaniu moją pralkę słychać :( Czy można ją jakoś uciszyć? Nie wiem, może coś pod nią podłożyć (bo stoi na kafelkach)? Bardzo proszę o pomoc

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2010, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co ja wiem i z tego jaka ja wiedzą operuje to raczej nie ma sposobu na uciszenie pralki. Przy zakupie trzeba zapytać czy jest "goły bęben" tzn sama "blacha" czy jest może jakieś dodatkowe wyciszenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2010, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik nieporadna napisał: Moje pytanie może wydawać się głupie ale moja pralka tak głośno chodzi, że sąsiad z dołu za każdym razem gdy piorę przychodzi ze skargą że u niego w całym mieszkaniu moją pralkę słychać :( Czy można ją jakoś uciszyć? Nie wiem, może coś pod nią podłożyć (bo stoi na kafelkach)? Bardzo proszę o pomoc

może to nie chodzi o głośność samego prania a odgłosy przy wirowaniu, często żle ustawione pralki wędrują po podłodze i to rodzi największe uciążliwości, może krzywo jest ustawiona? są jeszcze krążki gumowe, które podkłada się pod nóżki pralki, ponoć coś to pomaga

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2011, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

O właśnie, krążki gumowe powinny załatwić sprawę bo wydaje mi się również, że chodzi o odgłosy przy wirowaniu a nie o ogólny odgłos pralki, prawda? najważniejsze by w momencie wirowania nic nie stało na pralce bo wtedy będzie jeszcze gorzej :D

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2011, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Mojej pralce przy wirowaniu też się to czasami zdarza - co ciekawe nie zawsze, nie wiem od czego to zależy, ale jak się czasami rozbuja to naprawdę potrafi głośno chodzić :/ Musze spróbować z tymi podkładkami gumowymi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >