czy klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12  ▸

10 maja 2016, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak często czyścicie klime w swoim domu ? bo ja mam klimatyzator z firmy http://www.jlm.fr.pl/ i tam zalecaja dwa razy i mam pytanei czy ktoś robi to częsciej. Chodzi mi o czystośc ponieważ moja córka jest alergikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze dobrana klimatyzacja, która poddawana jest regularnej konserwacji, w żaden sposób negatywnie nie wpływa na zdrowie domowników. Jeśli już to tylko pozytywnie, bo dzięki klimatyzacji powietrze ma lepszą jakość. Tutaj http://www.nawilzacze.eu/ jeden z dostawców skutecznych rozwiązań w zakresie klimatyzacji mieszkań i nie tylko. Warto poczytać na ich stronie o samej klimatyzacji - sporo ciekawych informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2016, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik boryma napisał: na pewno klimatyzację trzeba czyścić regularnie

To oczywiste. Przeglądy najlepiej wykonywać dwa razy w roku - wiosną i przed zimą. No i pamiętać, aby także zimą co jakiś czas klimę w samochodzie włączyć - wtedy na wiosnę nie powinno być niespodzianki w postaci grzybów w układzie. O klimatyzację w moim samochodzie dba serwis klimy Warszawa - nie jest drogo, a wykonują porządną robotę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ooo widze że też ktoś korzystał z tej firmy jlm...widze że mów wybór był właściwy

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2016, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chyba zrezygnuję z klimatyzacji albo na jakiś czas wyłączę bo przeziębiła mi zatoki i musiałam leczyć się sinufastem, dobrze że szybko mnie postawił na nogi przed samym wyjazdem na wakacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też pomógł sinufast. Dostałem zapalenia zatok w połowie sierpnia i ból był tak silny, że nie mogłem normalnie funkcjonować. OStatecznie na nogi postawił mnie właśnie ten lek, bo w przeciwieństwie do innych leków na zatoki, nie był jedynie przeciwobjawowy, ale dotarł do samego źródła dolegliwości

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie często gardło boli, jak za długo przebywam w klimatyzacji. Potrafi to naprawdę uprzykrzyć życie. Niedawno odkryłam stronę https://edoktor24.pl/ i opcję jaką daje EDoktor24. Można mieć lekarza pod ręką, zupełnie online. Jak coś boli, cyk i mamy poradę. Bardzo mi się to spodobało.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2017, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jak macie takie problemy przez klimę, to pewnie znak, że jest zagrzybiona i potrzebna wizyta w serwisie, aby ją przeczyścić!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2019, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzacja powinna być regularnie czyszczona by nie zalęgły się niej grzyby. Oczywiście klimatyzacji należy używać z głową by się nie rozchorować. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to skontaktujcie się z firmą www.progressklima.com.pl Oni zajmują się montowaniem i serwisowaniem klimatyzacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak jak piszesz. Przegląd i czyszczenie klimatyzacji powinno się robić przynajmniej raz w roku. Najlepiej własnie teraz, gdy nie ma jeszcze kolejek. Jeśli ktoś z Podlasia, to zostawiam namiar na świetny serwis: odgrzybianie klimatyzacji białystok

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 65 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 76 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 272

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >