czy klimatyzacja jest szkodliwa dla zdrowia

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12  ▸

10 maja 2016, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak często czyścicie klime w swoim domu ? bo ja mam klimatyzator z firmy http://www.jlm.fr.pl/ i tam zalecaja dwa razy i mam pytanei czy ktoś robi to częsciej. Chodzi mi o czystośc ponieważ moja córka jest alergikiem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze dobrana klimatyzacja, która poddawana jest regularnej konserwacji, w żaden sposób negatywnie nie wpływa na zdrowie domowników. Jeśli już to tylko pozytywnie, bo dzięki klimatyzacji powietrze ma lepszą jakość. Tutaj http://www.nawilzacze.eu/ jeden z dostawców skutecznych rozwiązań w zakresie klimatyzacji mieszkań i nie tylko. Warto poczytać na ich stronie o samej klimatyzacji - sporo ciekawych informacji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2016, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik boryma napisał: na pewno klimatyzację trzeba czyścić regularnie

To oczywiste. Przeglądy najlepiej wykonywać dwa razy w roku - wiosną i przed zimą. No i pamiętać, aby także zimą co jakiś czas klimę w samochodzie włączyć - wtedy na wiosnę nie powinno być niespodzianki w postaci grzybów w układzie. O klimatyzację w moim samochodzie dba serwis klimy Warszawa - nie jest drogo, a wykonują porządną robotę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2016, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ooo widze że też ktoś korzystał z tej firmy jlm...widze że mów wybór był właściwy

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2016, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chyba zrezygnuję z klimatyzacji albo na jakiś czas wyłączę bo przeziębiła mi zatoki i musiałam leczyć się sinufastem, dobrze że szybko mnie postawił na nogi przed samym wyjazdem na wakacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też pomógł sinufast. Dostałem zapalenia zatok w połowie sierpnia i ból był tak silny, że nie mogłem normalnie funkcjonować. OStatecznie na nogi postawił mnie właśnie ten lek, bo w przeciwieństwie do innych leków na zatoki, nie był jedynie przeciwobjawowy, ale dotarł do samego źródła dolegliwości

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2016, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie często gardło boli, jak za długo przebywam w klimatyzacji. Potrafi to naprawdę uprzykrzyć życie. Niedawno odkryłam stronę https://edoktor24.pl/ i opcję jaką daje EDoktor24. Można mieć lekarza pod ręką, zupełnie online. Jak coś boli, cyk i mamy poradę. Bardzo mi się to spodobało.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2017, 21:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale jak macie takie problemy przez klimę, to pewnie znak, że jest zagrzybiona i potrzebna wizyta w serwisie, aby ją przeczyścić!

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2019, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzacja powinna być regularnie czyszczona by nie zalęgły się niej grzyby. Oczywiście klimatyzacji należy używać z głową by się nie rozchorować. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to skontaktujcie się z firmą www.progressklima.com.pl Oni zajmują się montowaniem i serwisowaniem klimatyzacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak jak piszesz. Przegląd i czyszczenie klimatyzacji powinno się robić przynajmniej raz w roku. Najlepiej własnie teraz, gdy nie ma jeszcze kolejek. Jeśli ktoś z Podlasia, to zostawiam namiar na świetny serwis: odgrzybianie klimatyzacji białystok

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 237

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >