dobre drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

25 sierpnia 2021, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem zadowolony z oferty Revia (http://www.meblerevia.com/). Firma robi meble z litego drewna, również świetne drzwi dębowe ręcznie postarzane. Jeśli coś wyjątkowego będziesz chciał kupić to można na nich liczyć. Dbają o to, by coś indywidualnie zaproponować, dopasować ofertę do oczekiwań klienta i jego indywidualnych potrzeb. Warto zainteresować się ich propozycjami i zamówić meble.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2021, 17:21

London Market Open: boohoo sinks after warning on profit margins
Alliance News - Stock prices in London opened higher on Thursday with the internationally exposed FTSE 100 supported by sterling weakness, while on AIM fashion retailers were lower after boohoo cut its guidance.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2021, 13:09

A podrzucicie jakieś ciekawe propozycje w stylu skandynawskim?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2021, 18:42

Mi się podobają drzwi wewnętrzne z drewna. Pozdrawiam! :D

Zgłoś | Cytuj | Link

przedwczoraj, 15:37

Eldon - wszelakie białe drzwi :). A tak poważnie to popatrz sobie na katalogi. Każdy trochę inaczej interpretuje ten styl. Budżet też inaczej to interpretuje. Wiadomo, przydałoby się drewniane bielone drzwi wstawić ale jak budżet mówi basta to masz np. białe okleiny w głębokim ryflowaniu a'la struktura kory - np. okleina premium kora biała z Erkado, czy coś 3D z Porty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Producent okien Liczba postów: 13 Grupa: Montujemy o... Aluminiowe hm... słyszałem, że drogie. Jak po wycenie? My mamy okna z PCV są tańsze od aluminiowych i akurat te co mamy są jakości premium więc na prawdę na lat...
  • Okna, drzwi, bramy garażowe + montaż Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... [quote=Zbydrew.pl]Ja z kolei w temacie drzwi zewnętrznych,wewnętrznych oraz garażowych,mogę zaprosić Was na Zbydrew.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór oraz roz...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 378 Grupa: Montujemy o... Tylko jaki dąb masz na myśli? Lity czy np. w fornirze na rdzeniu sosnowym? Każde drzwi ciut inne.
  • Jakie drzwi zewnętrzne? Liczba postów: 545 Grupa: Montujemy o... No dobra a na taras to jakie mi drzwi polecacie? Chyba wybiorę przesuwne bo one jednak są praktyczniejsze niż te inne. Ta https://www.internorm.com/pl-pl/produk.. .
  • Brama garażowa - wybór Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Witam! W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości bramy garażowej do swojego domu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17105 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >