gaz czy PC?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

25 stycznia 2016, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

śmiało mogę polecić pompę ciepła ;) u nas zwróciła się po 8 latach i teraz tylko oszczędzamy.


--
Kilka słów o księdze wieczystej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2016, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie pompa ciepła! Najefektywniej działa w ramach całego systemu hybrydowego, w połączeniu z jakimś innym źródłem. U nas przy 179 m^2 ogrzewanej powierzchni i 5 mieszkańców mamy Airmax^2 15 GT + pelletowy kocioł EKO-GT KPP 16 kW + wymiennik 500 litrów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2016, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam jak ogrzewanie to tylko pompa ciepła - ja również przygotowuje ciepłą wodę za pomocą pomp ciepła - mam Tweetop EcoHeatPro 200 L

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik antykot napisał: śmiało mogę polecić pompę ciepła ;) u nas zwróciła
się po 8 latach i teraz tylko oszczędzamy.




8 lat to szybko! nieźle. a powierzchnia domu jaki koszt i jaka powierzchnia domu i czy korzystałeś z dotacji?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2016, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik antykot napisał: śmiało mogę polecić pompę ciepła ;) u nas zwróciła
się po 8 latach i teraz tylko oszczędzamy.





--

Kilka
słów o księdze wieczystej


Można zapytać, co ma wspólnego pompa ciepła z księgą wieczystą?
Moim zdaniem ten post jest prymitywną reklamą skierowaną do użytkowników forum,
których interesują urządzenia grzewcze!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2017, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto nad tym dłużej jednak posiedzieć. pompy są droższe, ale koszt zwraca się po paru latach i warto to też brac pod uwagę, choć nie każdego też stać na taki zakup "na teraz". Ze sposobów ogrzewania też fajną sprawą jest ogrzewanie systemowe. Ja mam swój dom podpięty pod ogrzewanie od Termiki - http://www.termika.pgnig.pl/ i jestem zadowolony z tej decyzji, bo tak naprawdę nie muszę się martwić o zajmowanie się systemem ogrzewania a rachunków nie mam jakichś sporych do opłacenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 22 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 162

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >