jaką lodówkę wybrać?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

15 sierpnia 2009, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

a w domu ma polar sam się rozmraża ma ją 3 lata i na razie jest git nie mogę narzekać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2010, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomysł warty uwagi. Po co kupować nową lodówkę tylko dlatego, że jest brzydka i porysowana, a może nie podoba Ci się ten biały klocek psujący wygląd kuchni?

Zobacz maty magnetyczne w genialnych wzorach OklejGo.pl



Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2010, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla siedmioosobowej rodziny może dobrym wyborem byłaby lodówka side by side? Na pewno w każdym razie zwróć uwagę na wielkość lodówki, system no frost, ilość półek, zamrażarkę. Najlepsze sprzęty moim zdaniem robi Siemens i Bosch. Możesz je znaleźć na 1komp.pl, mają tam duży wybór i niedrogo.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2011, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Whirlpoola, dobra, sprawdzona firma. Z tego, co się orientuję, to oni mają w tym roku jakiś okrągły jubileusz, może nawet 100, także mogą być jakieś zniżki. Ja mam już od nich okap, lodówkę i piekarnik Whrilpool jest ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2011, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To też zależy co dana osoba potrzebuje od takiej lodówki ja np. chciałbym aby miała kostkarkę inny stojak na wino itp...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2011, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

no to jest fakt, że najpierw trzeba się zastanowić nad tym, jaką lodówkę się chce a potem się zacząć rozglądać nad określonym modelem. Ja wiele pozytywnych słów słyszałam na temat marki whirpool, więc gdybym miała teraz kupować lodówkę na pewno zdecydowałabym się na tę markę, na magicznej planecie jest sporo fajnych i niedrogich lodówek, na pewno będzie w czym wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2012, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

nie myślałam, że wybór lodówki, jest taką trudną sprawą. Dopóki samej mi nie przyszło wybierać odpowiedniego dla mnie modelu. A to taka firma, takie funkcje, można dostać zawrotu głowy. Ale w końcu zrobiłam tak, że weszłam na stronę magicznej planety i wybrałam lodówkę, która była dobrej firmy, ale na promocji. Póki co działa bez zarzutu.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2012, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór sprzętu to bardzo ciężki temat. Jest wielu dobrych producentów i dobrych sprzętów. Ja wybrałem SIEMENSi z pośród jednej marki dużo łatwiej jest wybrać ostateczny produkt.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 maja 2012, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy wyborze lodówki trzeba zwrócić uwagę na pobór energii, są lodówki energooszczędne z zastosowaniem lamp LED,co obniża pobór energii do 75% mniej niż tradycyjne oświetlenie. Mogę polecić lodówkę Lodówka SAMSUNG RL56GEGIH
jest pojemna i duża

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2012, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam Mastercooka LCV-920 ma wyświetlacz i jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Dzięki
temu, że ma lekko chropowatą powierzchnie to nie widać na niej żadnych odcisków palców, a
to duży plus, gdy w domu biega niesforny dwulatek. Generalnie polecam lodówki, które mają
szufladę próżniową, gdyż znacznie przedłuża ona czas przydatności do spożycia produktów
społecznych. Alesya jeśli masz jakieś pytania to z chęcią odpowiem lub prześlę Ci fotki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 181

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >