jaki telewizor na ściane do sypialni?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 kwietnia 2010, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepsza plazma czy lcd?
I jaki rozmiar, tzn. ile cali najlepiej?
Mam metlik w głowie czy ktoś może mi pomóc? :)
Linki do konkretnych modeli baaaardzo ale to bardzo mile widziane :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2010, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozmiar zależy od twoich funduszy, jakości twojego wzroku, wielkości sypialni i stopnia twojego "kinomaniactwa" :D
Natomiast jeżeli chodzi o plazmę i LCD ...
największą zaletą telewizorów plazmowych wysoka jakość odbioru przy dużej rozdzielczości bez rozmywania krawędzi. Obraz w nich widać nawet pod dużym kątem - tego tv LCD nie mogą ci zapewnić. Plusem LCD jest natomiast dłuższa żywotność, kolejnym minusem - złe odtwarzanie czerni.
Sumując - proponuję plazmę, droższa ale lepsza (dynamika kolorów, jakość, duży kąt widzenia).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2010, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj chyba każdy miałby mętlik w głowie, gdyby miał wybierać jakiś telewizor do sypialni. Wiesz ja chyba kupiłabym telewizor LDC. Np coś w tym stylu http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/rtv/kategoria/?id=229&pr od=36862 a co do cali to jest chyba Twój indywidualny wybór. Wszystko zależy od tego ile masz miejsca w domu i jaki duży masz telewizor.
No i jeszcze mam pytanie, jaki masz budżet, a może masz już jakiś wybrany model ??

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2010, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Też polecam LCD. Plazmy się podobno "wypalają". Przynajmniej na początku były z nimi takie problemy. Chodziło o to, że w miejscu gdzie był znaczek stacji po pewnym czasie pojawiała się "dziura" tzn. obraz nie był w tym miejscu wyświetlany.
Wielkość zależy od ciebie i wielkości pomieszczenia. Generalnie chyba nie warto kupować poniżej 36 cali.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2010, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie lepsza jest plazma niż lcd. Na telewizorach lcd jak się patrzy z boku albo pod złym kątem to nie widać dobrze obrazu, a nie ma tego problemu przy plazmach. Rozmiar zalezy tylko i wyłącznie od osobistych upodobań, ja bym jednak nie bała mniejszego niż 32 albo 37". Zobacz np na ten telewizor: http://www.1komp.pl/produkt-7-230-1241-37829,telewizory_37_c ali_telewizor_37_cali_lcd_sony_kdl_37s5600k_%28bravia%29.htm Sony robi dobrą tę serię Bravia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 kwietnia 2010, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ojej, jaki duży odzew :D dziekuje wam wszystkim :)
W takim razie jeden problem z głowy - wiem, że chce kupić plazmę, ale teraz czas na drugą zagwozdkę - która firma jaki model?

Chcę skonkretyzować, mam 3tys do wydania.
Podoba mi sie temn panasonic
Co o nim powiecie?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2010, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie kupuj plazmy. Obraz jest znacznie lepszy na LCD. I kolory trwalsze, w każdym świetle. Jak masz na to 3 tysiące, to zainwestuj w jakiś dobry model Samsunga, to jeden z wiodących producentów tego sprzętu. Tu masz link do konkretnego modelu: http://www.1komp.pl/produkt-7-231-1249-42059,telewizory_40_c ali_telewizor_40_cali_lcd_sony_kdl_40ex402aep_%28bravia%29.h tm Sklep tani i wybór duży, na coś się na pewno zdecydujesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2010, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nosz kurcze, jak to lcd lepszy?
Zewsząd słyszę, że lepsza jest plazma, a tutaj nagle lcd.
To teraz mi się pomieszało w głowie.
Trzeba będzie przemyśleć jeszcze raz całą sprawe z telewizorem... ech...

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2010, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

oj może się pomieszać w głowie w takiej sytuacji, bo jak się stoi przed takimi wyborami plazma, czy LCD. To zawsze jest tak, że i jednego i drugiego typy telewizora znajdą się entuzjaści. Ja tam jestem zwolenniczką LDC, ale to jest już Twoja decyzja,co wybierzesz ??;)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2010, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałam się zdać na waszą opinię ale widzę, ze dalej stoję na rozdrożu.
Na cóż... trzeba będzie przewertować jakieś katalogi z nowosciami tv albo po prostu zadzwonić do obsługi electro. Może do końca kwietnia uda mi się podjąć ostateczną decyzję.
Mam nadzieję, bo stary telewizor już ledwo dycha. Ostatnio kolor zaczął w ogóle szaleć i teraz mam na zmianę raz brutalną czerwień raz mdły żółty. Koszmar.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >