jakie ogrzewanie na gaz czy olej opałowy?

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

29 listopada 2011, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

mają!!! ognisko na środku iglo;)))...no mi za instalację gazu, jak już pisałem, jeszcze się nie zwróciło

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

to nigdy się nie zwróci taka jest prawda...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2011, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

co racja to racja, gaz jest dosc ryzykowna inwestycja raczej.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

ale jedyna bez wiekszych problemow, bo masz dostep do niego przez 24h a to warunek ktory przemawia za bezproblemowym korzystaniem z tego zrodla, we Francji maja o tyle lepiej ze sa atomowki wiec ogrzewanie wlasne niezalezne od poddostawcow i tanie!!! w PL to dalej ciemnogrod...

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2011, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

nie no ja mam nadzieję, że się zwróci, bo rachunki mam zdecydowanie mniejsze.....ale co racja to racja, dopóki nie postawią elektrowni atomowej, to żadne źródło nie będzie się do końca opłacać i trzeba będzie wybierać mniejsze zło

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2011, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

mniejsze zlo... okropne okreslenie

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

pojawia się często w mojej głowie, gdy stoję za bordową lub granatową kotarą z weluru, z długopisem w ręku nad kartą wyborczą hehehehheh

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe mi sie takie pojawia jak zastanawiam sie co zjesc w mcdonaldzie ;) ale w sytuacji ogrzewania teraz i tak ciezko mowic o mniejszym zle, chyba, że ktos mieszka w najgorzej polozonym miejscu swiata

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

hehehe Panowie umiecie rozbawić :) Gratulacje za poczucie humoru :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2011, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

to nasza dywiza życiowa;D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >