Zapisz się do newslettera | Zarejestruj się | Zaloguj się

jakie rybki do oczka wodnego?

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

8 marca 2010, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym roku po raz pierwszy będę wpuszczać rybki do oczka wodnego :) Wiem, że do oczka najlepiej nadają się karpie koi ale chciałabym wpuścić też jakieś inne, rzadziej spotykane. Orientujecie się jaka inna odmiana rybek jest w stanie przetrwać w oczku? I kiedy jest najlepiej wpuszczać rybki żeby nie dostały szoku termicznego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2010, 16:20

Tutaj masz linka, znalazłam o oczkach wodnych artykuły. Ponoć najlepiej jest mieć gatunki rodzime karasie (Carassius carassius), karpie (Cyprinus carpio), liny (Tinca tinca), słonecznice (Leucaspius delineatus), różanki (Rhodeus amarus sericeus), cierniki (Gasterosteus aculeatus), kiełbie (Gobio gobio), płocie (Rutilus rutilus), sumiki karłowate (Ictalurus nebulosus)węgorze (Anquilla anquilla).
Ale ich wartość estetyczna jest żadna i szybko się płoszą. Zresztą poczytaj sobie;)
http://oczkowodne.net/ryby.php?ryby=rodzime

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2013, 19:15

Karpie i słonecznice

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2014, 13:10

Znacie jakieś forum czy stronę, na której będzie rzetelnie opisane jak radzić sobie z akwarium w domu? Ostatnio zakupiliśmy szereg produktów na stronie http://www.otozoo.pl/pl/sklep/kategoria/akces oria,1338,265,1.html, ale wiem, że ozdoby to nie wszystko. Nie wiem jakie rybki wybrać i sprzęt do czyszczenia wody.
PS Akwarium ma stać w pokoju dziecięcym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Kot w mieszkaniu Liczba postów: 21 Grupa: Nasze zwier... My mamy w domu kota, a niedługo dojdą rybki :D Wiecie jak sobie poradzić? Czy kto będzie krążył w pobliżu?
  • zakup psa Liczba postów: 29 Grupa: Nasze zwier... Również nie jestem za kupowaniem psa
  • pies ze schroniska Liczba postów: 16 Grupa: Nasze zwier... Following examine some of the wbleog posts in your website now, and I truly like your way of blogging. I bookmarked it to my bookmark web-site checklist and mig...
  • Kapucynka Liczba postów: 8 Grupa: Nasze zwier... Te małpki są super . Lubię oglądać je w Zoo .
  • hodowla Liczba postów: 2 Grupa: Nasze zwier... zajrzyj na stronę wojewódzkiego lub głównego lekarza weterynarii - tam znajdziesz szczegółowe wytyczne. Ale zdaje się, że nie jest to najłatwiejsza hodowla.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 13342 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >