ogrzewanie podłogowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

29 maja 2016, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik przemek986 napisał: Użytkownik mazi1117 napisał:
a czytałem że do ogrzewania
podłogowego lepiej zrobić

taką specjalną wylewkę aby lepiej rozprowadzała
ciepło.

Nie pamiętam jak się nazywała.




to prawda. wylewka
anhydrytowa
jest optymalnym uzupełnieniem systemów
ogrzewania podłogowego.


Czyli zawsze jest lepiej zrobić taką? dużo droższa jest od zwykłej betonowej?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2016, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

u nas firma www.komarpol.pl, robiła kompleksowo wszystkie instalacje także ogrzewanie podłogowe. Bardzo dokładni i ceny mają przyzwoite.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2016, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Joukin napisał:
Czyli zawsze jest lepiej zrobić taką? dużo droższa jest
od zwykłej betonowej?


samopoziomującą zamówisz za jakieś 20 zł/m2 nie wiem ile betonowa

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ogrzewanie podłogowe i jestem bardzo zadowolony. Fajnie jest wstać rano czy wyjść spod prysznica i mieć ciepło w nogi. Poza tym to też dobra opcja jak się przyjmuje gości. Co do tego czy jest efektywne to jak najbardziej i zapewnia korzystny rozkład temperatury w pomieszczeniach (czyli cieplej przy stopach a chłodniej przy głowie przez co może być o 2 mniej niż tam gdzie jest tradycyjne ogrzewanie a nie będzie się tego odczuwać). Grunt żeby wybrać system bardzo dobrego producenta i żeby położeniem zajęła się wykwalifikowana ekipa która zrobi między innymi porządna wylewkę (jak coś to polecam Estrich- Jack ).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2017, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

 Poza tym to też dobra opcja jak się przyjmuje
gości. 

Ciekawe co mają goście wspólnego z ogrzewaniem podłogowym? Pewnie robi się imprezę na podłodze, zamiast przy stole, by goście mogli się zachwycać ciepłą podłogą.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2017, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawdopodobnie chodziło o komfort termiczny dla gości i muszę przyznać, ze faktycznie to przyjemne uczucie kiedy jest nam ciepło w stopy od podłogi, aczkolwiek to tylko jeden z wielu pozytywnych aspektów tego typu ogrzewania.

www.Kotly-Kowalew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2017, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastępuje klasyczne kaloryfery w stu procentach. Dla mnie jest ogólnie niepraktyczne. Puchną od tego nogi i ogólnie jest męczące dla organizmu

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2017, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten problem dotyczy wodnych ogrzewań podłogowych, które muszą pracować w wyższej temperaturze. Może to być niebezpieczne dla osób z chorobami układu krążenia i dną moczanową.
Wady tej pozbawione są ogrzewania powierzchniowe na podczerwień, które pracują w temperaturze 21-22 stopni Celsjusza, czyli temperaturze komfortu termicznego.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 marca 2017, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Panie wszechwiedzący enerbau proponuje poświęcić chwile na edukację, bo brednie jakie opowiadasz świadczą o dużych brakach. Poczytaj o temperaturach instalacji podłogowej, jeśli nikt ci tego nie mówił to podpowiadam krytyka wszystkich innych rozwiązań nie pomaga ci w promowaniu własnej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >