okna

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

18 października 2021, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ekskluzywne okna wcale nie muszą być drogie. Ja mogę Wam polecić na przykład Kommerling okna. Są to funkcjonalne okna klasy premium. Mają na przykład okna PCV, które idealnie sprawdzają się przy budowie domu energooszczędnego i dźwiękoszczelnego. Mają one nowoczesną konstrukcję, która nie tylko chroni domowników przed hałasem, ale także zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki możliwości zamontowania systemu antywłamaniowego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2022, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Super jak uda się wam wszystko na gotowo ogarnąć. Koszt jest duży, ale to są rzeczy na całe życie. Po okna warto zajrzeć na https://www.emvsystem.pl/okna/krakow/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2022, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zamontowałem okna w moim domu i jestem z nich bardzo zadowolony. Długo szukałem godnego zaufania producenta i ostatecznie trafiłem na firmę Marsel z Goleniowa pod Szczecinem. Kupiłem u nich okna z PVC Schuco Living w kolorze kremowym i świetnie komponują się z elewacją, a przy tym mają świetny współczynnik przenikania ciepła. Te okna są ogólnie znane z bardzo dobrych właściwości cieplnych, akustycznych czy antywłamaniowych. Gdyby ktoś był zainteresowany stolarką aluminiową, ta firma też ma ją w ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2022, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno warto tutaj wspomnieć szukając pomocy w zakresie stolarki w Warszawie, czy okolic o Anex Okna w przypadku których możecie liczyć na rzeczowe podejście do klienta, jasne warunki i różnorodność w zestawieniach okien, drzwi, czy także dekoracji okiennych. To co ich wyróżnia to na pewno pełne wsparcie w podjęciu dobrej decyzji zakupowej, do tego mając konkurencyjne oferty cenowe i z tego co wiem to też zajmują się pracami montażowymi. Pozdrawiam i koniecznie dajcie znać jakie kroki podjęliście!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2022, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne jakościowo okna pcv oraz aluminiowe ma w ofercie Jezierski - https://jezierski.com.pl/. Firma znana jest jako producent okien w segmencie premium. Od lat na polskim rynku, ciesza się dużym uznaniem i inwestorow i wykonawców. Ich okna są wykonane starannie, z wysokiej jakości materiałów i elementów od najlepszych światowych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2022, 23:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak potrzebujesz okien to postaw na jakość i lidera rynku czyli firmę Drutex. Od lat produkują okna i drzwi a także systemy tarasowe czy fasadowe. Mają nawet system inteligentnego domu w świetnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2022, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się na okna aluminiowe. Uważam, że warto było w nie zainwestować, szczególnie że są wykonane w bardzo solidnych i ciepłych systemach Schuco. Duże przeszklenia wyglądają bardzo imponująco i wpuszczają maksymalną dawkę światła do wnętrz. Wszystkie okna i drzwi zamawiałem w firmie Empol z Wrocławia i jestem bardzo zadowolony – zarówno z jakości stolarki, jak i fachowego doradztwa.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2022, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik edek44 napisał: Sam ostatnio kupiłem bardzo fajne okna i z tych okien
jestem po prostu bardzo zadowolony.Te okna są po prostu
rewelacyjne.


Wspaniałe wieści

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2022, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja okna do mojego mieszkania muszę nowe wybrać, wymieniam te które mam bo za dużo ciepła tracę przez ich nieszczelność. Wybiorę teraz okna energooszczędne, tutaj https://okna-internorm.pl już znalazłem producenta który takie w ofercie ma w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2022, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Weźcie pod uwagę, że do okien trzeba będzie jeszcze dokupić jakieś osłony okienne np. rolety rzymskie czy dachowe. Tutaj https://www.roltis.pl/katalog/rolety-dachowe< /a> można znaleźć bardzo fajną ofertę i korzystne ceny

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 615 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >