wybor kominka

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

19 lipca 2017, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia polecam kominki, jakie oferuje http://www.wilinski.pl/ . W moim domu został wykonany kawał dobrej roboty, który bardzo urozmaicił wnętrze jak i zimne, zimowe wieczory. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 10:23

My zamówiliśmy kominki z kamienia warszawa . i jesteśmy bardzo zadowoleni , kominek zrobiony bardzo solidnie i profesjonalnie. kamień okazał się dobrym wyborem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 08:55

Ja kupiłam z mężem biokominek z BM Partner (czyli zamiast frewnem pali się specjalnym biopaliwem) i jestem bardzo zadowolona. Podczas palenia nie czuć brzydkiego zapachu, nie ma dymu (wydziela się tylko para wodna). Uważam to za naprawde dobre rozwiazania, zwlaszcza ze nie jest potrzebna instalacja kominowa

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2017, 07:16

A masz olejek eteryczny do tego biokominka? Efekt jest podobno wtedy rewelacyjny! Moje bratowa kominki szukała w serwisie wnętrzarskim homebook.pl/produkty/kominki i udało jej się znaleźć idealny model. Nie było też żadnego problemu z dostawą.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 grudnia 2017, 13:22

Polecam firmę Skantherm. Bardzo fajne kominki. Od roku mam kominek Shaker. Po roku użytkowania wygląda jak nowy. Jest bezpyłowy i ma samoczyszczącą się szybę. Warto. Czyszczę kominek raz na jakoś czas, zwykle odkurzaczem.
Najlepiej zadzwoń do nich, oni Ci dobiorą odpowiedni model. Zanim zadzwonisz to zobacz, co mają

[url]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 13:23

Polecam firmę Skantherm. Bardzo fajne kominki. Od roku mam kominek Shaker. Po roku użytkowania wygląda jak nowy. Jest bezpyłowy i ma samoczyszczącą się szybę. Warto. Czyszczę kominek raz na jakoś czas, zwykle odkurzaczem.
Najlepiej zadzwoń do nich, oni Ci dobiorą odpowiedni model. Zanim zadzwonisz to zobacz, co mają

[url][url www.skantherm.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2017, 10:39

Ja profesjonalną pomoc przy wyborze kominka otrzymałem od firmy www.stepkom.pl Sam nie wiedziałem jaki kominek jest najlepszy. Mają szeroki wybór nowoczesnych kominków. Firma działa na terenie Chojnic, więc polecam ich wszystkim z tych okolic.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2017, 11:16

Ciekawe opcje na wybór kominka dajecie. Według mnie trzeba mieć do tego odpowiedniej jakości podejście do tematu. Polecam poczytać ciekawostki na tym blogu http://archiweb.pl/aktualnosci/jak-zabezpiecz yc-kominek-z-paszczem-wodnym-przed-przegrzaniem-726/ znajdziecie najlepsze wskazówki i porady w zakresie kominków w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Jak montować szybę kominkową - poradnik experta El... Liczba postów: 26 Grupa: Kominki od... Ja zakupiłem szybę na stronie www.kominki7.pl i dostałem gratis sznur uszczelniający, który jest lepszy niż silikon i szyba się nie szczerbi. polecam
  • Ogrzewanie domu kominkiem Liczba postów: 9 Grupa: Kominki od... Propnuje sprawdzić jeszcze Schiedel – to producent systemów kominowych, który cieszy sie uznaniem w całej Europie. Oprócz zaawansowanych systemów kominowych maj...
  • kominki Liczba postów: 41 Grupa: Kominki od... Niestety, ale nie znam się zbytnio na tym temacie... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
  • Pogotowie Kominiarskie Liczba postów: 20 Grupa: Kominki od... Ja bym w tym temacie również poczytał trochę w Internecie. W Sieci da się znaleźć sporo ciekawych porad na przeróżnego rodzaju tematy :)
  • Kominek ogrzeje cały dom?? Liczba postów: 80 Grupa: Kominki od... A może lepiej byłoby zostawić ten temat jakiemuś specjaliście? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17671 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 265

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >