wybór kotła - Piecbud

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

8 marca 2015, 23:21

Zgadzam sie: good 0 bad

my z męzem wybralismy piec na pellet http://kolton.pl/work/ i tez poki co nas nie zawodzi i jestesmy zadowoleni z kosztow utrztmania bo wysokie nie są.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2015, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A musi być to akurat kocioł tej firmy? Bo polecam zerknąć także na www.PieceMans.pl mamy szeroki wybór i rozsądne ceny,zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2015, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A piec gazowy Junkers - sprawdzi się czy nie bardzo? Macie jakiś inny typ, który moglibyście polecić, czy Junkers jest bezapelacyjne najlepszy do ogrzewania domu gazem? W mieszkaniu jest zainstalowany taki piecyk, i hydraulik mówi, żeby go nie ruszać, skoro jest i przeszedł próby szczelności.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2015, 09:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie to tylko Defro na ekogroszek. Podsyłam fajny artykuł Czy warto kupić piec na ekogroszek http://piece-kotly.eu/czy-warto-kupic-piec-na -ekogroszek/
Ja jestem zadowolony z Defro, jak szukałem pieca podajnikowego i szukałem opinii na różnych forach, to miał najlepsze opinie. Mój brat kupił rok wcześniej, więc mogłem go przetestować. Fajna sprawa, dwie komory, w razie braku prądu nie zamarzniesz. Podłożysz i masz spokój, nie latasz cały czas do kotłowni. Nie nosisz węgla, nie brudzisz się, kupujesz pakowany ekogroszek, super sprawa.

Ten post był edytowany przez wodi dnia: 11 czerwca 2015, 09:33
Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2015, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja powiem wam że jeżdże właśnie za kotłami, mam już raczej na oku ale jak macie jakies ciekawe podpowiedzi to jeszcze się zastanowić moge
Powiem że najbardziej optuje za kotłem podajnikowym z firmy Witkowski. Byłem u nich na miejscu. Kultura, nic nie wmuszają, nie mówią złych rzeczy na konkurencję (co się jak zauważyłem często zdarza), konkrety doradzali. Oprócz tego byłem w 3 innych firmach z allegro...i róznie było- właśnie ciągłe porównania do konkurencji ( to brzydnie)a kotły średnie,wprawdzie tańsze, ale jakościowo ... kiepsko. Co mi z tego ze taniej i że "mój lepszy" od tego i tego - to nie przekonuje. Nauczyli by sie ludzie konkretami i argumentami operować to moze bym i te tańsze kupił
Wieć dla mine na razie Witkowski, myśle jeszcze jaki model ale na pewno cos do spalania owsa i pelletu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 czerwca 2015, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór kotła warto dobrze przemyśleć i doradzić się kogoś kto faktycznie zna się na temacie,ma doświadczenie pod tym względem,a u nas możecie liczyć na fachowość i rzetelność,sami sprawdźcie www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2015, 01:17

Zgadzam sie: good 0 bad

nie znam. JA u siebie mam kocioł gazowy BUderus od http://www.komarpol.pl/ i jestem z niego najbardziej zadowolony. Jest wydajny i można zaoszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2015, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro mowa o dobrych i wydajnych kotłach,to polecam również www.Elando.pl gdzie chętnie doradzimy i pomożemy podczas wyboru,to nasza specjalizacja.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2015, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam tłokowca kj-mp firma Piecbud , całkiem sprawnie działa, spalanie dobre,obsługa mało skomplikowana
jakbym miał drugi raz piec wybierać brałbym taki sam

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

A sprawdzaliście naszą oferte oraz kotły? Jeżeli nie to naprawdę warto nadrobić zaległości,szczególnie ze to ostatni dzwonek przed zimą aby wybrać sprawdzony solidny model.

www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >