Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Rekonstrukcja historycznej kamienicy na Przedmieściu Oławskim

Kameralna, elegancka i piękna – taka będzie nowa kamienica Pod Pelikanem, której rekonstrukcja trwa w ramach rozbudowy Nowej Papierni. Jej wygląd będzie odzwierciedleniem przeszłości i nawiązaniem do charakteru całego osiedla. W sześciokondygnacyjnym budynku znajdzie się 15 małych apartamentów.

Nie lubimy kupować mieszkań na parterze - są jednak plusy takiej inwestycji

Wyższe opłaty za ogrzewanie, hałas, przechodnie zaglądający w okno czy groźba włamania - to częste wątpliwości związane z zamieszkaniem na parterze. Pomimo stosunkowo niższej ceny, trudniej znaleźć zainteresowanych najniższą kondygnacją. Czy warto inwestować w nieruchomości na parterze?

Wykup mieszkania zakładowego od A do Z

Wykup mieszkania zakładowego to kuszące rozwiązanie, które może stać się sposobem na spore oszczędności. Koszt takiego lokalu może zostać obniżony nawet o 95%! Sprawdź, komu przysługuje pierwszeństwo do wykupu mieszkania zakładowego i na jakich zasadach przyznawane są bonifikaty.

Budowa Mennica Legacy Tower postępuje w bardzo szybkim tempie

Mennica Legacy Tower dołączyła do elitarnego grona warszawskich budynków, których konstrukcja mierzy ponad 100 metrów. Wieżowiec, realizowany przez Golub GetHouse i Mennicę Polską S.A. przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie, docelową wysokość 140 metrów osiągnie w I kwartale 2019 r.

Ruszyła nowa inwestycja w centrum Wrocławia - apartamentowiec Angel City

Rozpoczęły się prace budowlane przy realizacji Angel City – nowej, prestiżowej inwestycji na mapie Wrocławia. Zaprojektowany w Londynie budynek powstanie na Przedmieściu Oławskim przy zbiegu ul. Walońskiej i Traugutta, tuż obok apartamentowców Angel Wings i Angel River.

Mieszkanie dla rodzin – na co zwracać szczególną uwagę?

Zamierzasz kupić mieszkanie dla siebie i swojej rodziny? Zastanawiasz się, jakie będzie najbardziej odpowiednie? Dowiedz się, na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze rodzinnego mieszkania.

Mieszkanie w stanie deweloperskim - na co zwrócić szczególną uwagę przy odbiorze kluczy?

Mieszkanie zakupione na rynku pierwotnym, choć pełne zalet, nie jest też pozbawione wad. Długo wyczekiwane lokum dostępne jest w wariancie surowym lub z różnymi opcjami wykończenia. Mimo, że chcielibyśmy od razu odebrać klucze do własnego M, najpierw należy je dokładnie sprawdzić, aby uniknąć w przyszłości przykrych niespodzianek. Na co szczególnie zwrócić uwagę?

Projektowanie osiedli wczoraj i dziś

Osiedla mieszkaniowe zmieniły diametralnie swój wizerunek na przestrzeni ostatnich kilku dekad. Wieżowce z wielkiej płyty z setkami mieszkań i ciasnymi windami ustąpiły miejsca przytulnym, zamkniętym osiedlom, otoczonym placami zabaw i zielonymi alejkami. Sprawdź, co jeszcze zmieniło się w podejściu do urbanistycznych koncepcji osiedli mieszkaniowych.

Inwestycja w mikroapartament - dla kogo?

Jak mały może być apartament? Okazuje się, że nawet na 5 mkw. zmieści się łazienka z prysznicem i platforma z jednoosobowym łóżkiem. Takie mieszkanie pojawiło się w Rzymie w 2010 r. Było jednym z najmniejszych na świecie. Chińczycy poszli o krok dalej. W mieście Wuhan zbudowali kilkadziesiąt kapsułkowych mieszkań dwuosobowych o jeszcze mniejszej powierzchni. Idea mikroapartamentów do Europy i Azji dotarła z Ameryki, konkretnie z nowojorskiego Manhattanu.

Kiedy warto wcześniej spłacić kredyt hipoteczny?

Potencjalni kredytobiorcy często pytają o opcję wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego. Jest to możliwe, choć opłacalność takiej operacji zależy od warunków udzielonego kredytu. Na co trzeba uważać dokonując wcześniejszej spłaty?


Stron: 485 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18699 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >