Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Jakie błędy najczęściej popełniają sprzedający mieszkanie?

Nawet teraz, gdy mieszkania sprzedają się w dość szybkim tempie, można zaprzepaścić szansę uzyskania dobrej ceny. Powodem są zbyt wysokie oczekiwania sprzedających. Znacznie zawyżona cena ofertowa odstraszy każdego klienta.

Kupujesz mieszkanie w Warszawie? Którą dzielnicę wybrać? Podpowiadamy!

A więc decyzja zapadła! Czas na własne miejsce do życia. Tylko którą ze stołecznych inwestycji wybrać, skoro jest ich tak wiele, a każda ma swoje wady i zalety? Wyselekcjonowaliśmy cztery najlepsze dzielnice, które warto rozważyć, jeśli szukasz mieszkania w Warszawie.

Artystyczny mural powstał na warszawskiej Pradze

Odwrócony do góry nogami praski grajek z akordeonem pojawił się na ścianie budynku przy ul. Wrzesińskiej 6 na Pradze-Północ. Mural wg projektu krakowskiego artysty Mateusza Kołka ozdobił budynek Atelier Praga II.

Jak sfinansować zakup mieszkania od dewelopera?

Zakup nowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej to marzenie wielu młodych osób. Niestety ceny mieszkań ciągle utrzymują się na stosunkowo wysokim poziomie w odniesieniu do przeciętnych zarobków. Ludziom młodym, którzy dopiero rozpoczynają życie zawodowe jest szczególnie trudno pozyskać pieniądze na swoje pierwsze mieszkanie. Na szczęście jest kilka dobrych sposobów na to by stać się właścicielem wymarzonego mieszkania.

Podczas sprzedaży mieszkania pomoc sąsiada niezastąpiona

Znalezienie skutecznego agenta nieruchomości nie jest prostym zadaniem. Właściciel lokalu powinien poszukać pośrednika, który nie tylko bardzo dobrze zna okolicę, ale i mieszka w pobliżu. Zwiększy to szansę na zrealizowanie transakcji w sposób najbardziej efektywny. Tak dla sprzedającego, jak i kupującego.

Rozpoczął się ostatni etap inwestycji przy ul. Lewandowskiego IV w Szczecinie

Prace budowlane już trwają. W ramach tego projektu powstanie 67 mieszkań, które będą gotowe do odbioru na początku 2022 roku. Sukces szczecińskiego osiedla po części podyktowany jest świetną lokalizacją inwestycji. Blisko stąd do ścisłego centrum miasta, dworca PKP, szkół i przedszkoli, a jednocześnie samo położenie osiedla osłania mieszkańców od zgiełku głównych miejskich ulic.

Luksusowe apartamenty - jaka lokalizacja, na co zwrócić uwagę,

Warszawa przyciąga wiele osób, które chcą się rozwijać zawodowo i kulturalnie. To przyczynia się do znacznego rozwoju rynku nieruchomości. Apartamenty luksusowe na Mokotowie, kameralne kamienice na Pradze, nowoczesne wieżowce w Śródmieściu, czy mieszkania idealne dla rodzin na Woli. Nowe inwestycje powstają na terenie całego miasta, więc mieszkańcy często zastanawiają się, którą dzielnicę wybrać. Ogromną popularnością cieszy się Mokotów i od wielu lat króluje we wszystkich rankingach. A dlaczego warto tam zamieszkać?

Na czym polega ubezpieczenie domu w budowie?

Budowa domu to inwestycja, która wiąże się ze sporym wydatkiem. Dlatego inwestorzy nie mogą pozwolić sobie na to, aby jakieś nieprzewidziane zdarzenie losowe wpłynęło negatywnie na postęp prac budowlanych. W takim przypadku warto wykupić ubezpieczenie domu w budowie. Sprawdź, na czym to polega.

Mieszkanie dobrze przygotowane do sprzedaży lub wynajmu

W pierwszej kolejności warto uczciwie zastanowić się, w jakim, realnie patrząc, stanie jest mieszkanie, które zamierzamy wystawić na sprzedaż. Jeśli lokal nadaje się do remontu, to zróbmy wszystko, żeby go uporządkować, wyczyścić, odmalować, wynieść niepotrzebne rzeczy, które sprawiają, że klienci nie są w stanie dostrzec jego potencjału, a koncentrują się wyłącznie na tym, że wymaga renowacji. Mieszkanie powinno być możliwie czyste i puste, żeby potencjalni użytkownicy mogli jakkolwiek wyobrazić sobie to, co mogą z nim zrobić przy modernizacji.

Boom mieszkaniowy w Gorzowie

Gorzowski rynek mieszkaniowy prężnie się rozwija, a zapotrzebowanie na nowe mieszkania nie słabnie. Jeszcze kilka lat temu można było tu zakupić mieszkanie w cenie ok. 3 tys. zł za mkw., co przyciągnęło wielu inwestorów. Choć ceny systematycznie rosną, nie zniechęca to kupujących, bo mieszkania w najbardziej pożądanych lokalizacjach schodzą na pniu.


Stron: 496 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 18109 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 536

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >