Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Jeśli planujesz odroczyć spłatę najbliższych rat kredytu - przeczytaj co radzą eksperci finansowi

Zawieszenie płatności rat kredytu, czyli tzw. „wakacje kredytowe”, dla wielu gospodarstw domowych i przedsiębiorców w obecnej sytuacji pandemii koronawirusa może być szansą na przetrwanie w dobrej kondycji finansowej. Co należy wiedzieć o wakacjach kredytowych i jak z głową rozmawiać z bankiem czy instytucją finansową o odroczeniu spłaty rat?

Mieszkania w historycznej kamienicy na ul. Matejki 51 w Poznaniu

Dużym atutem inwestycji jest lokalizacja. Adres Matejki 51 znajduje się vis a vis Parku Wilsona, który kiedyś pełnił funkcję ogrodu botanicznego w Poznaniu. To zielona część Łazarza, dobrze skomunikowana z centrum miasta, w tym m.in. MTP, dworcem kolejowym. Projekt zakłada renowację kamienicy, w której znajdzie się 49 mieszkań, zlokalizowanych na siedmiu kondygnacjach. Zakończenie prac jest planowane na III kwartał 2021.

Kupno mieszkania w stanie deweloperskim - co się dokładnie kryje pod pojęciem stan deweloperski?

Kiedy szukamy mieszkania z rynku pierwotnego, przeważnie bierzemy pod uwagę fakt, że poza odłożonymi na zakup nieruchomości pieniędzmi, będziemy potrzebowali także środków na wykończenie mieszkania. Możemy oszacować kwotę, lecz jeśli nie mamy na co dzień do czynienia z remontami, nie zawsze będziemy w stanie dokładnie wyliczyć, jakich nakładów potrzebujemy. Wówczas najlepiej będzie zorientować się, w jakim stanie zastaniemy mieszkanie po odbiorze kluczy.

Kupno mieszkania z rynku pierwotnego – najlepszy deweloper w Krakowie

Duże miasto, takie jak Kraków, charakteryzuje się stale zwiększającą się liczbą mieszkańców. Nic w tym dziwnego, w końcu ludzie z całej Polski przyjeżdżają tam w poszukiwaniu możliwości lepszego zatrudnienia i zrobienia kariery zawodowej, a także po to, żeby skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej licznych uczelni. Rosnąca liczba mieszkańców oznacza coraz większe zapotrzebowanie na nowe lokale, w których mogliby oni mieszkać.

Specjalna oferta dla frankowiczów, którzy chcą pozwać bank, a następnie zaprzestać spłaty kredytów

Włosi planują zawieszenie spłaty kredytów. Prezydent Andrzej Duda zapowiedział podobną inicjatywę ustawodawczą. Jednak frankowicze nie muszą powoływać się na koronawirusa, aby zaprzestać spłaty kredytu. Komisja Europejska wyraziła pogląd, że jeżeli świadczenia konsumenta oparte są o nieuczciwe postanowienia umowne – to konsument jeszcze przed wydaniem wyroku w sprawie może zaprzestać spełnienia świadczeń.

Osiedle domów Ville Parkowe powstaje w Wilanowie

Osiedle Ville Parkowe powstaje przy ul. ul. Hoserów w Wilanowie. Każdy dom będzie mieć powierzchnię 150 m kw., garaż oraz własny ogród o powierzchni od 350 do 600 m kw. W pierwszym etapie powstanie 10 budynków, zaś w drugim – 8 budynków o łącznej powierzchni mieszkaniowej ponad 5,5 tys. m kw. W zależności od preferencji nabywcy mogą wybrać domy połączone ścianą szczytową lub garażami.

Domy pod Wrocławiem - zamieszkaj na terenie przystani nad brzegiem jeziora

Oglądając domy pod Wrocławiem na ogół trudno oprzeć się wrażeniu, że są one budowane na całkowicie losowym skrawku wolnego terenu, a za ich powstaniem nie leży żaden głębszy zamysł urbanistyczny. Wszechobecny ścisk, od którego mieszkańcy miast usilnie próbują uciec, roztacza swe kręgi daleko poza granice Wrocławia. Wiele osób porzuca przez to plany zakupu własnego wrocławskiego domu, dochodząc do słusznego wniosku, że inwestowanie sporych pieniędzy w skrawek ziemi nie zawsze wniesie w ich życie istotną różnicę. Całe szczęście pośród najnowszych inwestycji deweloperskich znajdują się takie, które zdecydowanie przełamują współczesne standardy. Pośród nich można trafić na prawdziwe perełki, takie jak Przystań pod Lasem zlokalizowana w sąsiedztwie podwrocławskiej miejscowości Chrząstawa Wielka.

Czy coraz bardziej popularna forma pracy zdalnej zmienia nasze preferencje zakupowe mieszkań?

Coraz więcej pracodawców zgadza się na pracę zdalną. A to zmniejsza znaczenie codziennych dojazdów i ich wpływu na brane pod uwagę lokalizacje przy wyborze mieszkania. Ekonomicznie korzystniejszy może okazać się więc zakup mieszkania na dobrze skomunikowanych z centrum miasta przedmieściach, szczególnie gdy dysponują one odpowiednią infrastrukturą społeczną – taką, która nie zmusza do spędzania godzin na dojazdach.

Mieszkanie na wynajem - w jaki sposób można zwiększyć rentowność inwestycji

Z analiz wynika, że aż 31 proc. mieszkań na rynku wtórnym jest nabywanych w celach inwestycyjnych. Wraz z coraz większą konkurencją na rynku najmu właściciele lokali starają się obniżać koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem mieszkania.

Zakup pierwszego mieszkania na rynku wtórnym - na co musimy zwrócić szczególną uwagę?

Deweloperzy budują coraz więcej, a klienci na rynku pierwotnym kupują lokale już na etapie dziury w ziemi. A gdyby tak pierwszego mieszkania poszukać na rynku wtórnym? Jak podjąć właściwą decyzję i na co zwrócić uwagę przy wyborze?


Stron: 498 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 15908 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >