Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Czy warto kupić mieszkanie pod klucz, jakie są koszty?

Coraz większym zainteresowaniem na rynku deweloperskim cieszą się mieszkania w standardzie wykończenia „pod klucz”, i to nie tylko wśród inwestorów, którzy od razu je wynajmują. Na co szczególnie zwrócić uwagę, aby oprócz wyboru samego mieszkania, także jego wyposażenie było w pełni dostosowane do naszych potrzeb, a cena nie przyprawiała o zawrót głowy?

Nowoczesne Zintegrowane Centrum Przesiadkowe powstanie w Stargardzie

Gmina Miasto Stargard podpisała umowę z firmą STRABAG na realizację Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego (ZCP) wraz z przebudową ulicy Towarowej. To obecnie największa inwestycja drogowa realizowana w mieście, a jej wartość wynosi 21 mln zł netto. Planowany termin zakończenia projektu przypada na grudzień 2018 r.

Jakie błędy najczęściej popełniamy podczas zakupu mieszkania - jak ich uniknąć?

Decydując się na własne M, warto dobrze przygotować się do tego zadania, ponieważ to jedna z najważniejszych decyzji, jakie przyjdzie nam podjąć w życiu. Niech ten wybór będzie przemyślany pod wieloma kątami, unikniemy wówczas niepotrzebnych stresów. W artykule przeczytacie o pięciu najczęstszych błędach, jakie popełniamy, kupując lokal na własność.

W strefę pełną zieleni zamienią się Bulwary Warty w Częstochowie

Galeria Jurajska rozpoczęła pracę modernizacyjne nad bulwarem Warty. Potrwają one do 2018 roku, a ich efektem będzie nowoczesna i ogólnodostępna strefa wypoczynku z drzewami, ozdobnymi krzewami i trawami, „mokrym chodnikiem” i placem zabaw dla dzieci.

Zakup kawalerki jako inwestycja na przyszłość

Inwestycja w nieruchomości to jedno z bezpieczniejszych form ulokowania swoich środków finansowych, a jednocześnie jedno z popularniejszych sposobów na pomnożenie pieniędzy. Nie każdego od razu stać na zakup mieszkania z dużym metrażem, ale jeśli dysponujesz już kwotą pozwalającą na zakup kawalerki, to nie masz się nad czym zastanawiać - zakup mieszkania to po prostu inwestycja w budowanie własnego majątku.

Dlaczego w polskich miastach buduje się coraz ciaśniej?

Od kilkunastu lat w dużych miastach Polski buduje się osiedla mieszkaniowe, które przypominają gigantyczne, ciasno ustawione kostki domina – ich powstawanie narzuca współczesny rynek nastawiony na maksymalizację zysku. Są jednak pierwsze, diametralnie inne inwestycje – ekologiczne, pełne zieleni, zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców. Czy zdobędą zwolenników?

Jak ważny jest wybór miejsca przy zakupie mieszkania?

Wybierając nowe mieszkanie nie powinniśmy sugerować się wyłącznie dostępnym budżetem. Na nasze poczucie zadowolenia z lokum wpłyną przede wszystkim czynniki zewnętrzne, takie jak porządek na osiedlu i jego udogodnienia, natężenie okolicznego ruchu, dostępność firm usługowych, a nawet warunki pogodowe. Sprawdźmy, o czym trzeba pamiętać wybierając lokum na lata.

Inwestycja Kossak Residence w Krakowie

Upper Finance Med Consulting pozyskał finansowanie w wysokości 21,5 mln zł na realizację inwestycji Kossak Residence w Krakowie – projekt o charakterze apartamentowym wraz z powierzchniami usługowymi.

Ceny mieszkań używanych mogą spaść nawet o 20 procent

Reprezentanci wyżu demograficznego, urodzeni na początku lat 80. ubiegłego wieku, masowo kupowali mieszkania w latach 2006-2008. Według części ekspertów, status ekonomiczny wielu z nich wzrósł już na tyle, że obecnie myślą o zmianie lokali na większe i wygodniejsze. Dlatego, nieruchomości wybudowane w okresie boomu mieszkaniowego będą za 2-3 lata wracały do obrotu ze zwiększoną siłą.

Czy w Polsce można kupić mieszkanie ekologiczne z certyfikatem?

Eko mieszkania to świetny wybór dla osób, które chcą rozsądnie zarządzać budżetem domowym, nie rezygnując jednocześnie z wysokiego komfortu życia i rozwiązań proekologicznych. Przy podobnych kosztach zakupu jak w przypadku standardowych M, gwarantują one w dłuższej perspektywie znaczące oszczędności dla ich mieszkańców. Na co zwracać uwagę przy zakupie ekologicznych mieszkań?


Stron: 473 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 16692 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 335

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >