Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

W Kołobrzegu powstaje Osiedle Feniks

Właśnie zakończyła się budowa czwartego budynku, w którym znajdują się 54 lokale. W trakcie budowy i sprzedaży jest też ostatni, piąty budynek (70 lokali), którego zakończenie deweloper planuje na wiosnę 2018 roku. Autorem projektu jest kołobrzeska pracownia Dominanta, a generalnym wykonawcą Skanska.

Ostatnia szansa na skorzystanie z programu MDM - jak przygotować wniosek?

Wraz z początkiem nowego roku już po raz ostatni zostanie uruchomiana pula dofinansowań dostępna w programie Mieszkanie dla Młodych. Do rozdysponowania będzie już tylko 381 mln zł. Ze względu na fakt, że MdM dobiega już końca, wszystko na to wskazuje, że zainteresowanie programem będzie największe w historii, a dostępne środki rozejdą się w ciągu kilku dni. Dlatego już dzisiaj warto wybrać mieszkanie spełniające kryteria oraz zacząć załatwiać niezbędne formalności.

Mieszkanie o nieregularnych kształtach – zalety i wady

Mieszkania o nieregularnych kształtach, na planie wielokątów, ze skosami czy z łukami, zwykło się nazywać nieustawnymi i wymieniać jedynie ich minusy. Czy rzeczywiście tak jest? Jakie korzyści płyną z zakupu mieszkania o nietypowym kształcie

Krakowski deweloper rozpoczyna walkę ze smogiem akcją - Zabij smog z Wawel Service

W ramach akcji „Zabij smog z Wawel Service” do każdego kupionego gotowego mieszkania zostanie ufundowane urządzenie antysmogowe. Według Światowej Organizacji Zdrowia Polska zajmuje pierwsze miejsce w Europie pod względem zanieczyszczenia powietrza pyłami zawieszonymi PM10 i rakotwórczym benzoapirenem, a drugie miejsce jeśli chodzi o skażenie pyłami PM2,5.

Na czym polega wycena nieruchomości?

Zamierzasz zakupić nieruchomość, korzystając z kredytu bankowego? Nie obejdzie się bez przygotowania jej wyceny. Sprawdź, na czym polega wycena nieruchomości i kto zajmuje się jej sporządzeniem.

Rządowy program dopłat do pierwszego mieszkania lub domu dobiega końca

Już od 2 stycznia 2018 roku do wzięcia będą pieniądze z ostatniej puli programu Mieszkanie dla Młodych. Ustawodawca przygotował dla beneficjentów 381 mln zł, a chętnych jest wielu. Szacuje się, że środki zostaną rozdysponowane w ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu dni.

Pod Wawelem powstaje pięciogwiazdkowy hotel butikowy

Ekskluzywny Autograph Collection Hotel ze 125 pokojami powstanie w centrum Krakowa. Hotelarski rynek dawnej stolicy Polski wynoszą na luksusowy poziom rozwijający się przemysł spotkań i branża usług dla biznesu.

Dlaczego najczęściej zmieniamy mieszkanie?

Nie ma mieszkań na całe życie. Na różnych jego etapach zmieniają się nasze potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe, które warunkują to czy nas w danym momencie stać bądź już nie stać na daną nieruchomość. Z jakich zatem powodów najczęściej zmieniamy mieszkanie?

Nowe trendy w projektowaniu osiedli mieszkaniowych

Czasy, gdy deweloperzy ciasno zapełniali działki blokami, w celu maksymalizacji zysków powoli odchodzą do przeszłości. Nowo powstające osiedla, projektuje się tak, aby były dobrym miejscem do życia i to nie tylko na wizualizacji w folderze reklamowym.

Kupno domu - na co trzeba zwrócić uwagę

Kupując dom należy wziąć pod uwagę dużo więcej czynników niż przy zakupie mieszkania. Warto więc odpowiednio przygotować się do tego procesu. Podpowiadamy na co szczególnie warto zwrócić uwagę.


Stron: 476 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 17556 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >