Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Kraków - dzielnice, w których najchętniej kupowane są mieszkania

W tym artykule przyjrzymy się drugiemu pod względem wielkości rynkowi mieszkaniowemu – krakowskiemu. W tym celu sprawdziliśmy najczęściej wyszukiwane krakowskie lokalizacje w serwisie Otodom.pl przez klientów poszukujących mieszkań w grodzie Kraka. Pierwsza pozycja przypadła, co jest sporym zaskoczeniem, Nowej Hucie, tuż za nią uplasowało się Stare Miasto.

AFI PARK powstanie przy alei 29 Listopada w Krakowie.

Spółka Warbud pozyskała kontrakt na realizację budynku biurowo - usługowego AFI PARK. Umowę z AFI Project 1 Sp. z o.o. zawarto 20 marca 2017 r.

Szczecińska inwestycja Kusocińskiego ma już pozwolenie na użytkowanie.

Pierwszy etap szczecińskiej inwestycji Budnex przy ul. Kusocińskiego uzyskał prawomocne pozwolenie na użytkowanie. W położonym w śródmieściu osiedlu docelowo powstaną cztery budynki wielorodzinne ze 175 lokalami. Nowi właściciele już odebrali klucze do pierwszych mieszkań.

Wynajmujesz mieszkanie? Zadbaj o polisę

Statystyki wyraźnie pokazują, że w Polsce występuje deficyt nowych mieszkań. W związku z tym lokatorzy decydują się na wynajem, szczególnie gdy nie spełniają wymogów kredytowych narzuconych przez bank udzielający takiej pożyczki. Ale i w wynajmowanym mieszkaniu warto pamiętać o ubezpieczeniu.

Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy wynajem?

Wynajmujesz mieszkanie? Szczególnie, jeśli robisz to w jednym z dużych miast, opłata za wynajem może przewyższać lub równać się racie kredytu mieszkaniowego. Zapewne zastanawiałeś się nie raz, czy nie byłoby korzystniej kupić własne M i zamiast płacić właścicielowi, inwestować wydawane pieniądze we własną nieruchomość.

Jak przygotować mieszkanie do wynajęcia?

Mieszkanie pod wynajem to przede wszystkim stałe źródło przychodu. Jednak zanim się tak stanie musimy je odpowiednio przygotować.

Z Krakowa znika "szkieletor"

Unity Center powstanie na miejscu krakowskiego „szkieletora”. W kompleksie będą znajdowały się biura oraz hotel Radisson RED. W Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK odbyła się konferencja inaugurująca projekt Unity Center i hotelu Radisson RED w Krakowie.

Rozpoczęła się budowa galerii handlowej Quick Park w Oławie

Ruszyły prace budowlane pod inwestycję Quick Park – pierwsze centrum handlowe w Oławie i okolicach. Real2B Development – właściciel sieci Quick Park zapowiada, iż okoliczni mieszkańcy pierwsze zakupy w galerii zrobią jeszcze w tym roku. Generalny Wykonawca inwestycji – firma Budrem wykonała już wzmocnienia podłoża, a w przyszłym tygodniu rozpocznie montaż pierwszych elementów konstrukcyjnych.

Najważniejsze polskie inwestycje biurowe w 2016 roku

Ubiegły rok był najbardziej owocny w całej historii polskiego rynku biurowego. Nigdy wcześniej nie powstało tak wiele znaczących projektów. W 2016 roku do użytku oddane zostało około 60 proc. powierzchni biurowej więcej niż średnio w ostatnich latach. Przybyło niespełna 900 tys. mkw. biur, z czego ponad 400 tys. mkw. w aglomeracji warszawskiej, podają specjaliści Walter Herz.

Korzystne zmiany dla klientów w ustawie o kredytach hipotecznych

Trzy tygodnie na decyzję kredytową, zakaz kredytów walutowych i sprzedaży wiązanej, a także ograniczenia dotyczące kar za wcześniejszą spłatę kredytu. To tylko część rozwiązań zawartych w przyjętej właśnie przez Sejm ustawie o kredycie hipotecznym. Jednak z punktu widzenia kredytobiorców zmiany nie będą rewolucyjne, a są tylko potwierdzeniem obecnego stanu rynku.


Stron: 469 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 22878 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >