Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Kupując mieszkanie od dewelopera warto zwrócić uwagę na kilka aspektów

Własne cztery kąty to nie tylko łazienka, kuchnia i kilka pokoi. To cała przestrzeń, na którą się decydujemy, nabywając mieszkanie od dewelopera. Na co zwrócić uwagę? Oto kilka przydatnych wskazówek, dla tych, którzy nie chcą kupować kota w worku.

Dom Szampana w Warszawie

W ASTORIA Premium Offices – biurowcu klasy A zlokalizowanym przy ul. Przeskok 2 – otworzy się DOM SZAMPANA. Lokal oferujący renomowane trunki zajmie blisko 70 mkw. powierzchni na parterze budynku i zacznie funkcjonować od lipca 2017 r.

Biurowiec Bremy w Katowicach ma nowego najemcę

Spółka BPSC będąca jednym z największych polskich dostawców systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem została pierwszym najemcą biurowca BREMY, jednego z nielicznych biurowców klasy A „szytych na miarę”.

Zalety mieszkania na warszawskiej Ochocie

Ochota, najgęściej zaludniona dzielnica Warszawy, znajduje się po lewej stronie Wisły, a sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem. Dojazd do centrum miasta zajmuje w przybliżeniu kwadrans. Między innymi z tego powodu Ochota jest najczęściej wybieraną dzielnicą do zamieszkania. Z Ochotą sąsiaduje również Wola, Włochy oraz Mokotów, co sprawia, że dojazd z tej części miasta jest dogodny do większości miejsc, które warto odwiedzać.

Innowacyjne, przyjazne dla środowiska osiedle buduje się w Krakowie

Kilka razy mniejsze koszty ogrzewania, czyste powietrze we wnętrzach bez specjalnych oczyszczaczy i niemal zerowy wpływ na środowisko naturalne. Takie będą energooszczędne i ekologiczne apartamenty „Klimaty”, które powstają w Krakowie.

Malownicze Osiedle Harmony Park w otoczeniu jezior, powstaje na Służewcu

Z początkiem maja Grupa Marvipol rusza ze sprzedażą mieszkań w projekcie Harmony Park, zlokalizowanym przy ul. Kłobuckiej, na styku Ursynowa i biznesowej części Mokotowa. W I etapie inwestycji do sprzedaży trafi 236 mieszkań i 12 lokali użytkowych. Harmony Park to finalna część osiedla Central Park Ursynów – jednej z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Kredyt hipoteczny na mieszkanie - jakie warunki musisz spełnić?

Nowe, większe mieszkanie brzmi kusząco, jednak sam proces przeprowadzki i zakupu nowego lokum może wydawać się problematyczny, szczególnie jeżeli pierwszy raz podejmujemy decyzję o wzięciu kredytu hipotecznego. Poniższy poradnik pomoże zadbać o prawidłowy przebieg sprawy, opisując cały proces krok po kroku.

Luksus i komfort inwestycji budowlanych

Poznaj nowe trendy inwestycji kapitału w luksusowe apartamenty i nieruchomości.

Piękny ośrodek Pałac dla Seniora powstaje w Sulejówku

To ma być obiekt wyróżniający się na tle innych ośrodków - nowoczesny, przyjazny, mogący pomieścić ponad 120 pensjonariuszy. Projekt jest realizowany pod patronatem Urzędu Miasta i Burmistrza.

Potencjał rynkowy magazynów samoobsługowych na Śląsku

Przechowywanie przedmiotów w „hotelach dla rzeczy”, jak często nazywa się magazyny samoobsługowe, staje się coraz popularniejsze wśród mieszkańców Śląska i Zagłębia.


Stron: 471 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 21270 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >