Inwestycje – lista artykułów

Apartamenty w Kołobrzegu na sprzedaż

Oferujemy możliwość zakupu 2-ch apartamentów w hotelu Baltic Plaza**** wykończonych i umeblowanych w wysokim standardzie czterech gwiazdek.

Luksus i komfort inwestycji budowlanych

Poznaj nowe trendy inwestycji kapitału w luksusowe apartamenty i nieruchomości.

Piękny ośrodek Pałac dla Seniora powstaje w Sulejówku

To ma być obiekt wyróżniający się na tle innych ośrodków - nowoczesny, przyjazny, mogący pomieścić ponad 120 pensjonariuszy. Projekt jest realizowany pod patronatem Urzędu Miasta i Burmistrza.

Potencjał rynkowy magazynów samoobsługowych na Śląsku

Przechowywanie przedmiotów w „hotelach dla rzeczy”, jak często nazywa się magazyny samoobsługowe, staje się coraz popularniejsze wśród mieszkańców Śląska i Zagłębia.

Zalety domów drewnianych

Zdecydowanie najpopularniejszą metodą budowlaną w polskim budownictwie jednorodzinnym jest technologia tradycyjna, obejmująca budowę konstrukcji budynku z materiałów ceramicznych. W ostatnich latach w dobie rosnącego znaczenia oszczędności coraz droższej energii Polacy w coraz większym stopniu podczas decyzji inwestycyjnych biorą pod uwagę nie tylko aspekt ekonomiczny wynikający z kosztów budowy, lecz także parametry związane z energooszczędnością. Domy budowane z drewna wypadają bardzo korzystnie w obu tych dziedzinach.

Powstaje nowoczesna inwestycja SM MLEKPOL

Budynek o powierzchni około 1600 m2 i wysokości 43,5 m stanął w sąsiedztwie ZPM Mrągowo. Powstaje nowoczesna fabryka proszków mlecznych.

Koniec dopłat MdM i co dalej ?

Zaskoczenia nie było – dostępny w tym roku budżet rządowego programu Mieszkanie dla Młodych skończył się błyskawicznie. Sprawdzamy czy koniec rządowych dopłat zmieni sytuację na rynku, co to oznacza dla klientów oraz od kiedy będzie można skorzystać z ostatnich 381 mln zł.

Jak skutecznie szukać mieszkania do wynajęcia?

Na poszukiwania idealnego mieszkania do wynajęcia warto poświęcić nieco więcej czasu. Jedynie wówczas będziemy mieć pewność, że wybrane przez nas lokum jest w 100% dostosowane do preferencji związanych z metrażem czy lokalizacją. Poniżej garść porad, które ułatwią nieco tą czasochłonną czynność.

Co decyduje o jakości polisy mieszkaniowej?

Każdy produkt polisowy jest skonstruowany w ten sposób, aby ubezpieczony, oprócz gwarantowanej ochrony podstawowej, miał możliwość dokupienia rozszerzeń, które co prawda nieznacznie podnoszą wysokość składki, ale ich głównym zadaniem jest dostosowanie oferty do oczekiwań kupującego.

Kraków - dzielnice, w których najchętniej kupowane są mieszkania

W tym artykule przyjrzymy się drugiemu pod względem wielkości rynkowi mieszkaniowemu – krakowskiemu. W tym celu sprawdziliśmy najczęściej wyszukiwane krakowskie lokalizacje w serwisie Otodom.pl przez klientów poszukujących mieszkań w grodzie Kraka. Pierwsza pozycja przypadła, co jest sporym zaskoczeniem, Nowej Hucie, tuż za nią uplasowało się Stare Miasto.

AFI PARK powstanie przy alei 29 Listopada w Krakowie.

Spółka Warbud pozyskała kontrakt na realizację budynku biurowo - usługowego AFI PARK. Umowę z AFI Project 1 Sp. z o.o. zawarto 20 marca 2017 r.


Stron: 470 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Apartamenty w Kołobrzegu
Sprzedaż apartamentów nad morzem.
Baltic Plaza **** to miejsce niezwykłe,
to Twój elegacki apartament
www.sea-development.pl

Czytaj też…

Kalkulator wydajności inwestycji

Społeczność budnet.pl ma już 23899 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >