Nieruchomości w Warszawie: CityZen – indywidualny styl w standardzie

Nieruchomości w Warszawie: CityZen – indywidualny styl w standardzie

Polski rynek nieruchomości mieszkaniowych jest coraz bardziej wymagający, a kupujący mają coraz mniej czasu na samodzielne urządzanie własnego M. Czytaj dalej

Zakup mieszkania w stanie surowym wiąże się z koniecznością samodzielnego wykonania lub co najmniej skoordynowania wszystkich prac. W takim mieszkaniu kupujący nie znajdzie nic poza murowanymi ścianami, oknami i drzwiami wejściowymi. To rozwiązanie dla osób, dysponujących dużą ilością wolnego czasu i chcących uczestniczyć w każdym etapie urządzania wymarzonego lokum. Czyli dla wybranych. Na to, aby samodzielnie wybrać podłogę, armaturę czy dopasować odpowiednie klamki do drzwi nie ma czasu coraz więcej pracujących osób. „Naszym przyszłym mieszkańcom oferujemy możliwość wykończenia lokali „pod klucz” w szczególnym tego sformułowania znaczeniu. Poza standardowym wykończeniem mieszkań, oferujemy też usługi architekta wnętrz, który może zaprojektować mieszkanie zgodnie z potrzebami i gustem klienta. Nie proponujemy gotowych zestawów stylistycznych, ponieważ takie rozwiązanie ogranicza. A nam zależy na indywidualnym podejściu do klienta i jego projektu”, mówi Grażyna Młynarczyk, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Espais Polska.

Projekt aranżacji mieszkania można konsultować i opracowywać z architektem już na etapie wyboru lokalu. „Klienci spotykają się ze mną minimum trzykrotnie na około półtorej godziny i omawiają wygląd mieszkania. Bezpłatnie przygotowuję dla nich rzut lokalu oraz przeprowadzam wstępne ustalenia. Następnie przygotowuję kosztorys, a po uzyskaniu jego akceptacji – można przystępować do realizacji”, relacjonuje architekt wnętrz, współpracujący z firmą Espais przy realizacji inwestycji CityZen. „Wykończenie mieszkania przez profesjonalną firmę pozwala klientom nie tylko zaoszczędzić wiele cennego czasu i stresu, ale także – z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę – ograniczyć wydatki. Wykańczając indywidualnie mieszkanie płaci się 22% VAT, a zlecając te prace – jedynie 7% VAT za usługę. W cenę wliczone są materiały, więc to spora oszczędność”, dodaje architekt.  

Osiedle CityZen – inwestycja firmy Espais – powstaje w sąsiedztwie toru Stegny, u zbiegu ulic Pory i Sikorskiego. W ramach inwestycji wybudowane zostanie ponad 24 500 m2 mieszkań. Oddanie I etapu projektu przewidziano na 1 kwartał  2010 roku, a całej inwestycji na czerwiec 2010.


W stylu ZEN…
Cechą charakterystyczną CityZen będzie przestronny ogród w stylu ZEN, dostępny wyłącznie dla mieszkańców osiedla. Wiadomość ta ucieszy z pewnością wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z życia miejskiego, a równocześnie cenią spokój i zielony teren w miejscu zamieszkania.

Osiedle składać się będzie z kompleksu dwóch siedmio-piętrowych budynków, z jednym, dominującym modułem dziesięciopiętrowym oraz wspólnym, 2-poziomowym garażem podziemnym. Prawie wszystkie 357 mieszkań będzie miało własny balkon, taras lub loggie.

Warszawska inwestycja Espais oferuje zróżnicowane metraże mieszkań – od 30-metrowych kawalerek aż po 220-metrowe apartamenty. Zewnętrzną i wewnętrzną elewację budynku zaprojektowano w nowoczesnym stylu, wykorzystując połączenie naturalnego kamienia, drewna, stali nierdzewnej i szkła. W projekcie uwzględniono również zewnętrzne lokale usługowe oraz dwupiętrowy parking podziemny.
Źródło: Euro RSCG Sensors / budnet.pl

Tagi

Czytaj też…

Czytaj na forum

Kalkulator zużycia materiałów do budowy sufitów podwieszanych

Społeczność budnet.pl ma już 18793 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 67

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >