Białe listwy przypodłogowe

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

29 września 2016, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Jacek90 napisał: Użytkownik eder napisał: Ja sądzę, że oferta dostępna w http://www.listwypodlogowe.com.pl/.
Uważam, że oferta może spodobać się również i wam,

dostępne są różne typy listw w bardzo dobrych
cenach.


Ale dlaczego nie białe? Fajnie to wygląda. Zobacz
tutaj:



Zdjęcie ze strony producenta co prawda, ale widziałem
podobną realizację i bardzo mi się podobało. Jak listwa
jest z drewna czy też z MDFu (jak u DrewLux) to prawie
zawsze masz odpowiednie profile z miejscem na prowadzenie
kabli.

Też jestem za białymi. Są mega modne i rewelacyjnie wyglądają. Poza tym pasują do każdego wnętrza a firma ma bardzo dobre opinie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2016, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

No może nie do każdego wnętrza, ale jednak do wielu tak. Kiedyś to była bieda z takimi elementami i człowiek brał pierwsze lepsze. Potem weszły takie z PCV i każdy chciał je mieć (doskonałe w przypadku "prostych" ścian bloków z wielkiej płyty), a teraz? Od wyboru do koloru. Różne kształty kolory, faktury, materiał. Nawet gdzieś widziałem lakierowane na wysoki połysk. Wybór taki, że nie wiadomo co wybrać. I co wygrywa? Moim zdaniem właśnie prostota jak te białe listwy od DrewLuxa. Prostota jest raczej ponadprzeciętna, ponad czasowa i zawsze się ją docenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2016, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jednak listwa listwie nierówna. W marketach meblarskich jest najtańszy chłam z miekkiego mdfu, lakier płowieje a listwy puchną od wilgoci.
Lepiej wydać kilka złotych więcej wiec zapraszam do wycen:
salon@jonczykparkiety.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2017, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No moja znajoma sobie takie zamontowała i wszystko jej się odkleja, nie wie dlaczego? Tak samo u drugiej koleżanki zaczęły się odklejać. Wie ktoś może dlaczego? Montowane przez fachowców. Wilgoć, czy co? a obie stwierdziły że już by takich białych nie założyły bo jak się mopuje to wszystko na nich zostaje i cały brud widać, ale to nie moje zdanie tylko uwagi znajomych.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Budowlanka12 napisał: No moja znajoma sobie takie zamontowała i wszystko jej się odkleja, nie wie dlaczego? Tak samo u drugiej koleżanki zaczęły się odklejać. Wie ktoś może dlaczego? Montowane przez fachowców. Wilgoć, czy co? a obie stwierdziły że już by takich białych nie założyły bo jak się mopuje to wszystko na nich zostaje i cały brud widać, ale to nie moje zdanie tylko uwagi znajomych.
Jeżeli listwa nie jest zabezpieczona przed wilgocią to potem są problemy. Również montaż ma znaczenie, bo przecież listwy docinasz i składasz je w narożnikach. Jak krawędzie nie są zabezpieczone, to woda wejdzie i zacznie puchnąć.
Jak listwy się odklejają, to winny jest montaż. A brud? Dziwne to. Listwa drewniana, lakierowana zachowuje się identycznie jak podłoga drewniana. Nie ma możliwości by podczas używania mopa brud został na listwie a z podłogi schodził. Ja na swoich listwach z Drew Luxa czegoś takiego nie miałem. Przecieram i wszystko schodzi równo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 maja 2017, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam białe drewniane listwy (http://dlh.pl/oferta/listwy-dekoracyjne) i jestem z nich naprawdę zadowolona, są piękne i przez lata nic się z nimi nie stało, nie paczą się. Wiem, że można je też malować na różne kolory, co chyba zrobię niedługo w pokoju dziecięcym :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2017, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja szukając listew trafiłem na https://dziurskip.pl/ gdzie znalazłem na prawdę bardzo duży wybór wysokiej jakości listwy przypodłogowe oraz listwy naścienne. Bardzo spodobał mi się ich styl i elegancja dlatego skorzystałem z ich oferty, polecam !

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2017, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Parę osob wspominalo o ukrywaniu kabli - u mnie w domu dobrze sprawdza się coś takiego http://porzadekwkablach.pl/pl/c/Oploty/53 - bardzo dobre zabezpieczenia kabli :) A listwy mam w takim kolorze jaki chce, nie musze juz zwracac uwagi czy mają możliwśc pochowania w sobie kabli.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2017, 20:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacie moze firme która robi fajne elewacje i zadaszenia dla biurowców i innych obiektów uzytkowych?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Białe listwy przypodłogowe są naprawdę bardzo ładnie, pod warunkiem że dopasujemy je do kolorystyki podłogi, od tego należy zacząć, a co do tego gdzie można je dostać, to zerknijcie na www.eMojePodlogi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >