Bojler, czy piecyk gazowy

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

19 lipca 2011, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Które z wyżej wymienionych będzie tańsze w eksploatacji? Dodam, że dla rodziny 4 osobowej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2011, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście mam złe wspomnienia z piecykiem.... Czeka się jak zacznie cykać zanim podgrzeje tą wodę też trochę czasu, wody, gazu poleci....
A w bojlerze woda ciągle utrzymuje stałą oczekiwana temperaturę i tyle ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2011, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie bierz pod uwagę kosztów, tylko bezpieczeństwo mieszkańców! Ja nie polecałbym piecyka gazowego, teraz tyle się słyszy, o wypadkach różnego typu. Do Twojej ilości osób w rodzinie spokojnie wystarczy bojler :) Przecież pojemność możesz dostosować, a my juz nie mamy rynku bojlerów na które to zagrzanie wody czekać godzinami. Teraz włączasz... chwilka i cieplutka woda

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2011, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie po za tym piecyki są bardziej zawodne, trzeba je co jakiś czas czyścić itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2015, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

a jaki bojler najlepiej się sprawdzi?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2015, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecałbym ten większy powiedzmy 150 litrowy,gdzie przy 4 osobowej rodzinie dobrze się sprawdzi. Napisz jeszcze jaki budżet posiadasz na ten cel bo to również ważna informacja.


www.Kotly-Oksana.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2015, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.biawar.com.pl/ogrzewacze-wody ma różne ogrzewacze wody, są one wydajne, innowacyjne, ja w taki ogrzewacz zainwestowałem i całkowicie mi pasuje

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2015, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie zastanawiałeś się nad rozwiązaniem w którym cwu ogrzeważ niewielką pompą ciepła, ewentualnie panelami?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2015, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Boiler nawet jeżeli jest nieco droższy w użytkowaniu,to moim zdaniem także bezpieczniejszy niż piecyk gazowy,który moze za jakiś czas okazać się nieszczelny,weź to pod uwagę. Jaki budżet chcesz przeznaczyć na zakup?

www.Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2015, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, dużo czasu już minęło od ostatniej jego odpowiedzi. Ciekawe na jakie rozwiązanie się ostatecznie zdecydował. Bojler jest droższy w użytkowaniu od piecyka gazowego, myślałem, że jest właśnie odwrotnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...
  • Magazyn na paliwo Liczba postów: 29 Grupa: Robimy inst... Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje karty flota. Ważna jest dla mnie szybka i prosta procedura. Do tej pory wyszukałam w Internecie firmę Flotex Polska S...
  • montaż instalacji CO Myślenice Liczba postów: 2 Grupa: Robimy inst... Czy ktoś może polecić firmę zajmującą się montażem instalacji centralnego ogrzewania w Myślenicach? Chciałbym dowiedzieć się więcej o ich doświadczeniu i jakośc...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19152 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 182

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >