Cegła czy tapeta do salonu

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

3 lipca 2016, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Często pomieszczenia wręcz tak się aranżuje, żeby sprawiały wrażenie zimnych więc nie robiłbym do tego zarzutu, to jest po prostu pewien styl i tyle.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2016, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o wybór pomiędzy tymi dwoma opcjami to tak naprawdę wszystko zależy od naszych upodobań oraz budżetu. Cegła wydaje się być droższym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lipca 2016, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

to zdecydowanie zależny od upodobań. W końcu tak naprawdę to dwie całkowicie różne opcje. Mi osobiście bardzo podoba się cegła, ale wiem, że nie każdemu będzie odpowiedać taki charakter wnętrza. Nie przepadam z kolei za tapetami.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2016, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie cegła lub kamień dekoracyjny,które dają nieporównywalnie lepszy efekt niż fototapeta i to bez względu na to na jaki motyw się zdecydujemy. Oczywiście to kwestia budżetu,ale tapeta do salonu to mocno średni pomysł.

www.Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2016, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Cegła super wygląda. Widziałem to u znajomego bardzo mi sie podobao.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2016, 22:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi się podoba również.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A może ja poddam inne rozwiązanie,mianowicie kamień naturalny jako ozdoba i dekoracja ścian,co sądzicie o takim pomyśle?

www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2016, 15:02

Zgadzam sie: good 0 bad

mimo tego, że tapety mi się bardzo podobają to w tym przypadku wybrałbym zdecydowanie cegłę. Moim zdaniem wygląda rewelacyjnie i nadaje wnętrzu charakteru

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2016, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeden materiał i drugi można aranżacyjnie znakomicie wkomponować, zresztą najlepiej zerknąć na przykładową aranżację, tu akurat od firmy Decoroom: http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-reali zacje

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest kilka sposobów na nowoczesną i efektowną ścianę - beton architektoniczny, który dobrze komponuje się z drewnem, kamieniem oraz szkłem, pasta strukturalna o grubym uziarnieniu, poliuretanowe panele 3D lub kolorowe szkło lakierowane. Ciekawe dopełnienie może stanowić też duży plakat lub fototapeta. Motywy kwiatowe to doskonały pomysł na fototapetę do salonu, natomiast jeśli chcemy optycznie powiększyć pomieszczenie, możemy wykorzystać fototapety przedstawiające krajobraz lub nowoczesny, geometryczny wzór.

Wejdź na http://www.pixteria.pl/kategoria/do-pomieszcz en i wybierz idealny dodatek do swojego salonu spośród ponad 20 mln motywów!




Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >