Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

12 marca 2010, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Pracowałam kiedyś przez jakiś czas na promocji pralek w saturnie i akurat candy miało największe wzięcie, głównie ze względu na markę i ceny przystępne. Bosche stały zakurzone i stare modele więc jak coś już wypatrzycie to zobaczcie na rok produkcji bo w tym saturnie zwróciłam na to uwagę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2010, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak "nowa" powinna być pralka? W sensie jak ile stoi w magazynie, to już nie kupować? A co jeśli się kupuje w sklepie internetowym? Ja zamawiam sprzęt na 1komp.pl, bo jest taniej i mają ogromny wybór, poza tym nie chce mi się jeździć za tym. Zastanawiam się właśnie nad kupnem zmywarki Candy, widzę że ten sprzęt ma dobre opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2010, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Kurcze mnie jest ciężko powiedzieć coś na temat firmy candy, bo przyznam się szczerze nie miałam z tą firmą większego, bliższego kontaktu...
ale z tego, co się zdążyłam dowiedzieć te firma jest całkiem całkiem niezła;)
Ale fakt, jak się kupuje jakąś pralkę to chyba najważniejsze jest to, gdzie można ją kupić;)
Bo wybór sklepu wbrew pozorom też jest dość istotny.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2010, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam same dobre skojarzenia z ta firmą.
U mojej Babci odkąd pamiętam stała zawsze pralka Candy.
Zresztą kiedyś taką pralkę mieć to był naprawdę luksus.:D
Ja teraz zakupiłem zmywarkę Candy i jestem naprawdę z niej bardzo zadowolony.
Klasa oszczędności jest naprawdę wysoka. zuzycie wody to tylko 10 litrów. 5 lat gwarancji dostałem i komplet sztuccy villeroy & boch.
Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2010, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak bo candy to już w pewexach były więc znają się na rzeczy sporo już na rynku są więc wydaje mi się że to dobra oznaka, a też nie ma żadnych info ze się nie podoba coś w nich, a niedawno się dowiedziałem, że robią też inne rzeczy :) nie tylko pralki można próbować bo juz zostały wypróbowane od dawna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2010, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

mi dzisiaj wybuchała szyba w piekarniku Candy. tez mam niby 4 szyby i ta zewnetrzna poszla w mak. dobrze ze nikogo nie bylo w kuchni bo niewiadomo jak by sie to skonczylo. piekarnik ma 2.5 roku. rano wlaczylem go na chwile zeby podgrzac pieczywo po dwoch godzinach wybuchl. 3 meisiace temu pekla mi szyba wewnetrzna w mikrofali Candy. nie kupujcie tego gowna.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2010, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam Sprzęt Candy z wielu prostych względów.
Po pierwsze są już konkurencją na tle technologiczny dla wszystkich producentów.
Po drugie ceny są o wiele niższe niż niektórych producentów.
Po trzecie Marka Candy daję bardzo długie gwarancje na swój sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2010, 23:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Tragedia....Kupiliśmy z żoną zmywarke CANDY poprostu porażaka, producent zakłada że ma ona 52db głośności pracy, CHODZI JAK TRAKTOR po pomiarze na własną ręke ma 57db wezwaliśmy serwis namierzyli 56db i nic stwierdzili że jest OK po czym powiedzieli żeby sobie kupić filc i powciskać w zakamarki!!!!!!!!! Po czym zwruciliśmy się do sklepu w którym ją zakupiliśmy, ten sklep przysłał nam kolejnego NIEPRZYJEMNEGO ZAROZUMIALCA z serwisu on namierzył 60db i stwierdził że zmywarka nie może stać jako ostatnia w meblach !!!!! Słyszeliście kiedykolwiek takie bzdury!!!

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2010, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ma zmywarkę też candy i jest cichutka, może jakąś podróbkę dostałeś, albo w transporcie coś uderzyło bo nie powinno tak być, ja z candy mam same dobre przeżycia, a zmywarka jest cicha i nie przeszkadza

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2010, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

My w mieszkanku również mamy candy i też nie wiem o co chodzi z tą głośnością, mi nic nie przeszkadza, nie słyszę nawet czasem jak pracuje, mam dziecko i nie budzi się jak włączam zmywarkę a to o czymś świadczy, moze faktycznie coś upadło przy transporcie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera
  • kino domowe Liczba postów: 44 Grupa: Sprzęt AGD... Dzięki informacjom zza świata kina fani mogą śledzić nie tylko nowości kinowe, ale również ciekawostki związane z życiem i karierą ulubionych aktorów i reżyseró...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >