Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekoracje?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 października 2015, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym sobie dał spokój z tym, nie w każdym przypadku będzie się sprawdzać

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 listopada 2015, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o takie wyższe figruki powyżej metra to wydaje mi się że są modne. Natomiast te małe dodatki niekoniecznie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2015, 23:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Trendy, nie trendy, ważne co Ci się podoba ;) Każdy trend kiedyś ma swój wielki comeback, więc zawsze możesz mówić, tym zarzucającym wpadki, że znasz się na trendach i to kiedyś wróci :P
Osobiście nie podobają mi się małe, kiczowate figurki z jakiejś ceramiki, w stylu - wszystko ze sklepu za 4,50zł. Zbieranina kurzu i tandeta.
No ale są figurki z drewna, jakichś metali, koty, jakieś elementy etniczne - i one postawione gdzieś na komodzie są ciekawym dopełnieniem wyposażenia pomieszczenia. Wszystko kwestia gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2016, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawiłabym w klasykę czyli coś stylu retro. O dziwo zaczynają mi się podobać.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2016, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jakie dokładnie figurki masz na myśli oraz w jakim stylu masz urządzony powiedzmy salon,czasem faktycznie stanowią one ozdobą,a czasem tylko przeszkadzają.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2016, 20:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie wpasowują się takie dwyższe figruki dopasowane kolorystycznie. Natomiast takie miniaturki to juz dawno przeżytek :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2016, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja nie widzę nic szczególnie interesującego w figurkach,uważam że czasem przeszkadzają zamiast stanowić o fajnej i ciekawej ozdobie. Zamiast figurek można rozejrzeć się np za fajną lampą podłogową.

www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

A kogo to obchodzi czy trendy jak sie tobie podobają to bierz.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2016, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak,jeżeli tylko figurki jako element dekoracji trafiają w Twój gust,to moim zdaniem można sie nad nimi zastanowić,z tego co się orientuje to ich koszt zakupu nie jest wysoki.

www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale dlaczego niby nie są trendy? Tobie się podobają?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 43 Grupa: Nowości ara... Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przeprowadzką do Bąkowa? Odkryj, co ta malownicza miejscowość ma do zaoferowania, czytając ten wpis: https://www.amprojek...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 196 Grupa: Nowości ara... Bardzo ciekawą ofertę edukacyjnych zabawek dla dzieci posiada sklep https://www.toyz.pl/ Z pewnością znajdziecie tam idealną propozycje dla każdego dziecka.
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • remont salonu Liczba postów: 22 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji i porad podczas aranżacji Waszego salonu? wypożyczalnia samochodów Kielce

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >