Drzwi wewnętrzne

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸

27 października 2017, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii solidnych oraz eleganckich drzwi wewnętrznych, polecam zwrócić uwagę na www.ZbyDrew.pl gdzie teraz znajdziecie nowe kolekcje, a w razie pytań służymy swoją pomocą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2017, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki http://www.hoton.pl posiadam cudowne drzwi wewnętrzne o nowoczesnym designie. Idealnie nadają charakteru i komponują się z pozostałą, designerską częścią mojego domu. Zostały one wykonane z materiałów o wysokiej jakości, które tylko nadają smaczku tym cudownym drzwiom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 listopada 2017, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pikol231 napisał: a co to są za drzwi



Szklane drzwi to tafla hartowanego szkła zamiast skrzydła. Do niej dodane są zawiasy i klamka, która ma również funkcję zamka drzwiowego. Oczywiście do tego idzie również ościeżnica przystosowana do w/w zawiasów.
Jest tego trochę w ofertach. GipsyKing jest chyba liderem tafli. Później znajdziesz je w ofertach największych producentów takich jak Porta czy Erkado. Mniejsze firmy również mają u siebie kilka wzorów jak DRE czy Invado. Jest w czym wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 08:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają mi się takie drzwi. Jednak nie do każdego wnętrza pasują. A szkoda

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że do każdego wnętrza takie drzwi nie pasują. Nawet nie do każdego nowoczesnego wnętrza podejdą. Producenci trochę pomagają w tym dając różne wzory jakie mogą być na szkle. Jednym pasują bardziej geometryczne kształty, innym znowu gładkie powierzchnie:
http://erkado.pl/?ch_drzwi=drzwi-szklane-graf

Wzorów jak widać jest od groma. Geometryczne, faliste, bardziej naturalne, gładkie. Tak czy inaczej do dworkowego stylu nie wkomponuje się takich rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2017, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mazwoj napisał: Oczywiście, że do każdego wnętrza takie drzwi nie
pasują. Nawet nie do każdego nowoczesnego wnętrza
podejdą. Producenci trochę pomagają w tym dając różne
wzory jakie mogą być na szkle. Jednym pasują bardziej
geometryczne kształty, innym znowu gładkie
powierzchnie:

http://erkado.pl/?ch_drzwi=drzwi-szklane-graf



Wzorów jak widać jest od groma. Geometryczne, faliste,
bardziej naturalne, gładkie. Tak czy inaczej do dworkowego
stylu nie wkomponuje się takich rozwiązań.


Drzwi szklane jeszcze długo nie będą tak popularne jak drewniane. Trzeba przekroczyć pewną granicę psychologiczną, żeby je kupić. Nie są standardowe. Nie ułatwia też różnorodność i ładne wzory drzwi drewnianych. W tym linku który zapodałeś zerknij na Fragi. Połączenie szklanych z pionami drewnianymi. Często klienci którzy myślą o szklanych, kończą na nich. Też jest inny koszt.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2017, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiam jednak na dobrą jakość, ale wiadomo, w rozsądnej cenie. Niemniej kocham także drewno i sądzę, że to materiał mega trwały. Świetnie się sprawdzają u mnie http://oknoperfekt.pl/ mają naprawdę bardzo dobre ceny także. Poza tym doradztwo jest bardzo okej. Mogę polecić

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=patent.x]
Drzwi szklane jeszcze długo nie będą tak popularne jak
drewniane. Trzeba przekroczyć pewną granicę
psychologiczną, żeby je kupić. Nie są standardowe. Nie
ułatwia też różnorodność i ładne wzory drzwi
drewnianych. W tym linku który zapodałeś zerknij na
Fragi. Połączenie szklanych z pionami drewnianymi. Często
klienci którzy myślą o szklanych, kończą na nich. Też
jest inny koszt.

To też często kwestia panującej aktualnie mody. Co do koloru (drzwi szklane są transparentne, mleczne, z wzorem lub nawet z kolorowym wzorem, albo mieszanką wszystkich powyższych), do do fasonu drzwi, co do sposobu otwierania. Pamiętacie jakieś 15 lat temu modę na drzwi harmonijkowe. Produkują je co prawda dalej, ale śmiało zastąpiły je wzory Alfa i Beta z Porty. Znacznie lepsza konstrukcja jak te całe harmonijki.
A co do tafli szklanych to warto zapoznać się z możliwościami, bo często widać je tylko w biurach i to zazwyczaj są drzwi mleczne lub mleczno-transparentne. Dzisiaj jest o wieeele więcej wzorów do wyboru:
http://erkado.pl/?ch_drzwi=drzwi-szklane-graf

Są modele bardziej formalne:


Są też modele bardziej swobodne:


Nowoczesność nie musi polegać tylko na prostych wzorach. Często można bawić się samym materiałem, a wzornictwo trochę rozluźnić. Ja osobiście bardzo lubię moderny styl, ale nie lubię jak towarzyszy mu kijek wsadzony w tyłek aby wszystko było takie eleganckie do przesady.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź sobie jeszcze ofertę tych drzwi http://kada.slupsk.pl/ moim zdaniem naprawdę dobrze się sprawdzają. Cenowo i jakościowo jest tak samo bardzo okej. Kupowaliśmy także u nich okna. Dobrze doradzają, a ceny nie wyrywają z butów. Co dla mnie jest bardzo ważne

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2018, 09:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Cena nie wyrywająca z butów to chyba podstawa haha, bo bez tego elementu nie ma rozmowy z klientem. Wydaje mi się, że każdy kto do mnie przychodzi po drzwi zaczyna rozmowę od tego co mu się podoba i ile na to ma pieniędzy. Nie zawsze da się znaleźć wspólny język jakość-cena, bo nieraz oczekiwania są tak skrajne, że aż chce się delikwenta przegnać ale cóż zrobić.
Zawsze jest opcja pokazania komuś dwóch podobnych wizualnie modeli w różnych cenach i sam zdecyduje na czym mu bardziej zależy. Na niskiej cenie czy wyższej jakości.


IRYS - cena 480zł netto za skrzydło


BROADWAY - cena 328zł netto za skrzydło

Do drugiego modelu (akurat w tej okleinie) dochodzą tańsze ościeżnice więc różnica w końcowej cenie jest jeszcze większa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 19 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14 15 16  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 300

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >