Fotel do domowego biura?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

3 listopada 2015, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Klasyczne fotele mogą się z czasem znudzić,dlatego myślę,że warto postawić na na nowoczesność i unikatowość,wybierając fotel tapicerowany o niebanalnej kolorystyce. Znajdziesz go na www.Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2015, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi sie podobaja klasyczne i minimalistyczne ksztalty, poszedlbym bardziej w zimny skandynawski manewr. Hankawan wrzuciła fotel, który mi osobiście bardzo odpowiada. W ogole na tej stronce stylowo-mieszkam.pl mozna znalezc ciekawe meble, choc czesciowo jeszcze strona jest nieuzupelniona, ale to co maja jest spoko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 listopada 2015, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

warto dobrać fotel, który będzie wygodny, by móc ileś godzin na nim wysiedzieć ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2015, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Może jeden z naszych foteli z najnowszej kolekcji przypadnie Ci do gustu,zobacz na www.KamilaMeble.pl zapraszamy i w razie pytań służymy pomocą na forum.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2015, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie przydałby sie jakis dobrze wyprofilowany fotel, bo te klasyczne jednak strasznie przemęczają plecy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2015, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

W dobry fotel niestety trzeba zainwestować chociaż ten tysiąc złotych, bo inaczej nie będzie ani ergonomiczny ani też wytrzymały. Te biurowe są naprawdę niezłe


________
żaluzje kraków

Ten post był edytowany przez Mergan19 dnia: 12 listopada 2015, 11:25
Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2015, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

biuro domowe można bardzo wygodnie urządzić, tu akurat możemy uwzględniać wyłącznie nasze preferencje ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2015, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcesz wymienić na wygodniejszy czy stary się zniszczył? Ja do swojego jestem przyzwyczajony ale zmieniłem obicie a potrzebne rzeczy zamawiałem w hurtowni akces http://hurtownia-akces.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2015, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oryginalne i wygodne fotele do domowego biura znajdziesz na
www.Quadre.pl wybór jest naprawdę bardzo szeroki w atrakcyjnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2016, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie postawić jednocześnie na wygodę i wystrój to polecam zobaczyć sobie fotel marki D2 - http://www.decomania.pl/pl/p/Fotel-D2-Jajo-szeroki-szara-tka nina/52586 . Widziałam go na targach HomeDays , na stoisku Decomanii. Gdyby był trochę tańszy, to też chętnie bym go nabył.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 304

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >