Fotopułapka, minikamera - jak latem ochronić dom przed włamywaczem

« Powrót do artykułu: Fotopułapka, minikamera - jak latem... | « Powrót do grupy: Aktualności

13 października 2014, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Też zdecydowałem się na zakup profesjonalnej fotopułapki za poradą gościa ze spy-optic.pl i polecam przy zakupie takowych rzeczy korzystać z porady specjalistów, bo łatwo jest wtopić pieniądze albo kupić to co nam nie potrzeba.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2016, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

My znaleźliśmy ciekawe rozwiązanie, ponieważ znaleźliśmy kamerę, która jest ukryta w czujniku dymu SK51 Z JB Partner. Rozdzielczość nagrywania to aż 1280x720 od razu z wbudowaną detekcja ruchu, a sterować nią mogłem nawet ze swojego smartphona na urlopie. Ja akurat z tego rozwiązania jestem bardzo zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2022, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrej jakości w zakresie fotopułapki GSM to zerknij do oferty Orllo i sprawdź model HUNTERCAM 3 https://orllo.pl/fotopulapka-fullhd-orllo.htm l u których będziecie mogli liczyć na przystępne ceny i bardzo dobre parametry techniczne, jakość obrazu i aż 5 x zoomem cyfrowym. Ogólnie mozna go ukryć i też szybko zareagować jeśli pojawi się jakaś próba kradzieży. Tym bardziej, że inteligentna analiza obrazu (AI IVS) wyrywa ludzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2023, 19:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej jakości fotopułapki można znaleźć w ofercie sklepu Dzika Knieja. Mogą to być urządzenia z możliwością oglądania obrazu na żywo, fotopułapki z wbudowanym GPS, także z modułem gsm. Te pułapki są tak zaprojektowane aby wtapiały się otoczenie i zwierzę czy inny człowiek nie mógł ich dostrzec.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >