Grzejniki płytowe

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

25 sierpnia 2015, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

www.kermi.pl/Polnisch/Heiztechnik/Waerme_uebertragen/therm-x 2_Flachheizkoerper/index.phtml Teraz chyba powinno być dobrze i czekam na dalsze opinie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2015, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zerknij na te stąd www.invena.pl - myślę, że mogą Ci podpasować. Zresztą najlpiej samemu zobaczyć, dotknąć - wypytać specjalistów. Listę sklepów można też znaleźć na ich stronie jakby Cię zaintrygowały :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Do tego typu grzejników,warto zastanowić się również nad wyborem wydajnego i solidnego kotła,prawda? Akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy,doradzimy na forum:) Zerknijcie na Elando.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2015, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Najgorzej przy pompach ciepła dobrać odpowiednie grzejniki, bo często stawia się na ogrzewanie podłogowe wodne. Jednak nie wszystkich na nie stać, dlatego wartow takim wypadku zainwestować w grzejniki Kermi wykonanne w technologii X2 z szeregowym przepływem. Te grzejniki działają w oparciu o technologię therm-x2, ze zwiększonym do 100% udziałem promieniowania, które zapewnia optymalne wykorzystanie sprawności energetycznej grzejników oraz gwarantują wysoki komfort cieplny nawet przy niskich temperaturach systemowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2015, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kotła,to pełna zgoda,tutaj również warto dopasować ten odpowiedni pod względem mocy,na naszej stronie www.PieceMans.pl są teraz ciekawe rabaty,można zerknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2015, 18:24

Zgadzam sie: good 0 bad

a co uważacie o grzejnikach elektrycznych? Zastanwiam się jakie koszty wyjdą w użytkowaniu. Podobają mi się takie ze stali nierdzewnej: http://thomson24.pl/product-pol-105-Grzejnik-elektryczny-Bat h-500x800-elektryczny-suchy-suszarka-lazienkowa-.html. moze macie jakieś doświadczenia z uzytkowaniem takich grzejnikow???

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2015, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno koszty takiego ogrzewania przy użyciu grzejników elektrycznych,wyniosą Cie zdecydowanie drożej niż w przypadku tradycyjnego układu CO,prąd jest po prostu drogi,napisz jeszcze o jaką powierzchnię grzewczą dokładnie chodzi.

www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2015, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda grzejniki elektryczne nie sa za dobrym wyborem, ponieważ koszty mogą byc na prawdę wysokie. Poradziłbym Ci wybór grzejników płytowych therm X2 z szeregowym przepływem, które nie tylko szybciej się nagrzewaja o 25% w porównaniu do zwykłych, ale równiez pozwalają zaoszczędzić pare złotych, ponieważ oszczedność energii to ok 10-11% :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2015, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja spotkałem się z czymś takim jak nowoczesne grzejniki. Mają ładny wygląd, a w dodatku mają np obrazy drukowane na powierzchni lub przypominają lustro. super sprawa. Tu można sobie je zobaczyć http://www.instalprojekt.com.pl/grzejniki/ele gante-design/. Mnie się takie modele strasznie podobają bo wyglądają elegancko w pomieszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2016, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Eldon32 również słyszałem na prawde sporo dobrego o Kermi therm x2, a że na parterze trzeba powymieniać te "starocie" bo już widze, że palę coraz więcej a ciepła w domu nadal brakuje. Przy therm x2 miałbym o wiele większy komfort cieplny oraz na pewno zwiększone oszczędności. Dlatego czas na nowe/lepsze :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 355 Grupa: Robimy inst... A ja się zastanawiam nad tym, jaki piec najlepiej wybrać. Widziałam tutaj takie kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kotl y-i-piece/kotly-gazowe-289...
  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 23 Grupa: Robimy inst... Pompy odśrodkowe działają na zasadzie przekształcania energii mechanicznej na energię kinetyczną cieczy, co pozwala na jej transport na większe odległości. Szcz...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >