Jakie krzesła do jadalni?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

10 stycznia 2012, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to nic innego jak tylko kwestia gustu. Są różne krzesła,z różnego materiału w dowolnym kolorze. Ja preferuję razem ze stołem,czyli taki komplet z dębu. Całość wygląda naprawde pięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2012, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też jestem podobnego zdania, że najlepiej to jest zakupić cały komplet krzeseł i stół do tego, i dodam że tez jestem zakochana w meblach dębowych. W salonie mam regał z prawdziwego dębu jest ciężki jak cholera ;) no ale uwielbiam go i w takim też stylu mam resztę salonu dębowy stół i 8 krzeseł do tego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2012, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

jak dla mnie to najważniejsze, żeby wszystko dokładnie współgrało ze sobą i pasowało do ogólnej koncepcji naszej jadalni. A jeśli się szuka odpowiednich mebli można śmiało zaglądać na stronę vinotti.eu. Tam można znaleźć sporo wysokiej jakości, pięknych mebli.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2012, 19:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście podchodzę pragmatycznie do tematu wyboru krzeseł. Byle było trwałe i jakoś ładnie wyglądało. I jeszcze, żeby łatwo się je czyściło ;-) Bukowe albo dębowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2012, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Dębowe krzesła są bardzo ładne,zreszta podobnie tak jak stół. Ich minusem może być jedynie wysoka cena,ale w tym przypadku coś za coś.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2012, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Centrum krzeseł - tutaj można znaleźć naprawdę ciekawe okazy :)

Ten post był edytowany przez Witold88 dnia: 23 marca 2015, 22:19
Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2012, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu,wiec może napiszecie na jakie krzesła ostatecznie się zdecydowaliście? Na odpowiedź oraz zdjęcia czekamy na forum:)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2012, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

na www.dynamico.pl mozna znaleźć podobne krzesła

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2012, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Hey,

Mi z nowoczesnością kojarzy się plastik. Jest on ostatnio bardzo modny w różnego rodzaju wnętrzach. Mi osobiście bardzo podobają się bezbarwne plastiki. Jeśli chcesz, je dodatkowo ożywić możesz dodać jakąś małą poduszkę jako siedzisko, albo coś w tym stylu.

Dosyłam zdjęcie:


Oferty nieruchomości

Ten post był edytowany przez green_girl dnia: 16 października 2012, 11:26
Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2012, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ładne krzesła,w zasadzie będą pasować do nich każde dodatki. Można wiedzieć i le kosztowała Was całość zakupu?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 288

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >