Jakie karnisze?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

15 marca 2011, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie w domu są drewniane karnisze, dokładnie w takim kolorze jak podłoga i parapety i przyznam, ze pomimo upływu czasu i opatrzenie dalej są ładne i dobrze wyglądają. Klasyka zawsze się obroni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2011, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Metalowe karnisze kryją w sobie bardzo fajny styl. Praktycznie do każdego pomieszczenia pasują i w końcu jakaś innowacja w kategorii dekoracji okiennych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2012, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

moje typy karniszy to:






wszystkie te karnisze znajdziecie na stronie: karnisze.dom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2012, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładne, ale jak dla mnie trochę udziwnione. Nie będą pasowały do każdego wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2013, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się Wam podobają takie karnisze? Chciałem wymienić na nowe w domu, a chciałbym żeby były bdb.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2013, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobają się mi :) Karnisze metalowe występują w różnych modelach i to się mi bardzo podoba, zawsze można odnaleźć coś pasującego do wnętrza.Ja mam w jednym pokoju takie jak w tym sklepie gardinia.pl , bo właśnie tam kupowałem, muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony z wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2013, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi także zdecydowanie bardziej podobają się metalowe karnisze,nie dość ze pięknie się prezentują,to w dodatku są solidne i wytrzymają przez lata.


www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2013, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie waszym zdaniem najładniejsze?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2013, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Karnisze linkowe są całkiem fajne - tylko nie można na nich powiesić zbyt ciężkich zasłon.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2013, 13:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli karnisze to moim zdaniem bardzo fajnie prezentują się metalowe,jednak w dzisiejszych czasach jak i konkretnej aranżacji,warto zastanowić się nad ich ogólnym sensem. Fajną opcją są np rolety.



www.MyLed.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19238 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 370

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >