Jakie płytki do kuchni na podłogę są praktyczne?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 czerwca 2012, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

To czy gładka czy z fakturą to już indywidualnie dobrać należy, bo taka prawda jest, że oba rodzaje dobrze się myje i utrzymuje w czystości, na jasnych płytkach z połyskiem widać każdy ślad i zabrudzenie, odradzam, najlepiej wziąć ciemne jakieś, a juz najlepiej w jakiś wzór, na wzorzystych widać najmniej:))) dla urozmaicenia dać fugę kolorową czy z brokatem i mamy piękną podłogę, której nie trzeba szorować co 10 minut:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2012, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej jest kupić ciemne płytki ceramiczne, chociaż tutaj też trzeba mieć na uwadze, że na zbyt ciemnych widać będzie każdy kurz ; p
Za to bardziej mi się podobają jasne : ]

Ten post był edytowany przez merlin dnia: 30 czerwca 2012, 11:24
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2012, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ciemne płytki nie będą wyglądać dobrze w kuchni która powinna być wesoła i jasna bo przeważnie dużo czasu w niej spędzamy, ja polecam jakiś ładny marmur - http://www.rogala.com.pl/plytki/marmur

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2012, 18:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim szukaj solidnych płytek z oryginalnym wzorem,kolorem tak aby zaskoczyć czymś w swojej kuchni. Zgadzam się,że powinniście postawić raczej na jasne i żywe kolory.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2012, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Żywe kolory w kuchni to podstawa żeby nie tylko poranna kawa pobudzała i napędzała na resztę dnia, ale także i aranżacja i ogólne wnętrze kuchni, nie od dzis wiadomo że jak w mieszkaniu są fajne radosne, ciepłe i żywe kolory to lepiej się mieszka

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2012, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam beżowe i jestem z nich zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2012, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz w sklepach internetowych masz szereg promocji z okazji zbliżających się świat,warto poszukać właśnie w sieci. Wybór masz zdecydowanie największy.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2012, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A może takie? zagęszczenie kolorów oraz wzorów na płytce jest przyjemne dla oka oraz pozwoli zamaskować brudy. http://megastore.pl/58944,Cersanit-ambiente-beige-inserto-32 6x326-Ambiente.html

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2012, 11:42

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam ciemnobrązowy gres w domu i widać na nim każdą plamę:/ Teraz wybrałabym coś jaśniejszego albo mieszanego. Np. płytki stylizowane na drewno. Edilcuoghi Legni Quercia Tinta czy coś w ten deseń:)
(wiem, że to łazienka, ale chodzi o kolor)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2012, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga, ściany, kolory, biały monta, drzwi itd. takich dylematów jest więcej dlatego przy remoncie , czy wykańczaniu wnętrze lepiej się zdać na kogoś kto się na tym zna, jest przecież tyle tych firm na rynku. Inna sprawa którą wybrać. Znacie kogos zaufanego kto sie aranżacją i wykończeniem wnętrz zajmuje?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >