Jakiej firmy lodówka?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

28 listopada 2008, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiej firmy lodówkę macie lub zamierzacie kupić? Czy możecie mi coś doradzić przed kupnem? Nie chcę popełnić błędu jakiegoś kupując bez żadnych porad o osób z doświadczeniem w tej kwestii.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2010, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Na Twoim miejscu bardziej bym sie sugerował parametrami lodówki a nie jej firmą (nawet wśród najlepszych firm trafiają się trefne sztuki także sugerowanie się firmą nie jest wcale miarodajne).
Nie sprecyzowałeś wymagań co do lodówki, ale przy wyborze porównaj pojemności (nie może być ani zbyt duża ani zbyt mała), klasę energooszczędną (najlepiej jest kupować lodówki z klasą A bo zużywają one najmniej prądu a wiadomo że lodówka jest włączona 24 h/dobę także warto przyoszczędzić), markę egragatu (najlepsze są Danfoss).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2010, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli kupujesz lodówkę to faktycznie warto się skupić na oszczędności energii. czyli wybierać klasy A+
Ja kupiłam sobie taka Candy A+ bardzo sobie chwalę

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2010, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

mam candy i jest w porządku, mi się akurat podoba regulacja temperatury, takie fajne pokrętło, może to banał dla niektórych ale jakoś tak mi przypasowała, poza tym działa w porzo

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • tania i dobra lodówka do domu Liczba postów: 53 Grupa: Sprzęt AGD... W przypadku mojej restauracji całe wyposażenie gastronomiczne zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym - https://gastromania.pl/kostkarki-do-lodu , ponieważ....
  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >