Mieszkanie w Warszawie, czy pod miastem?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 września 2015, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak to u was było z podejmowaniem takiej decyzji? Ja właśnie rozglądam się za mieszkaniem i te =http://www.dbd.com.pl/]mieszkania żyrardów są bardzo fajne, no i dużo tańsze niż te w stolicy.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:26
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2015, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

To jest indywidualna sprawa zawsze, dla każdego najlepsze będzie inne rozwiązanie. Osobiście zainwestowałbym w jakieś fajne mieszkanie w mieście. Na przykład białołęckie osiedle ostródzka: http://www.osiedleostrodzka.pl/ jest bardzo fajne. Bardzo mi się podoba ta promocja 3 pokoje w cenie 2, można zaoszczędzić. Dwa – inwestycja jest gotowa, mieszkania są gotowe, a nie na papierze.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:26
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2015, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele zależy od Twoich upodobań i trybu życia. Jeżeli wolisz nowe mieszkanie bliżej centrum, poszukaj czegoś w sieci, np. na dopoznania.pl jest sporo ofert. KLIK

Ten post był edytowany przez tomaszz dnia: 8 października 2015, 10:02
Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2015, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

W Radzyminie masz nowe mieszkania na osiedlu Akacjowa Aleja za ponad 4k za metr. Bardzo dobry standard, piękna okolica. Teraz pomyśl sobie ile musiałbyś zapłacić za takie samo mieszkanie w samej stolicy. Przecież to kosmiczne różnice.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2015, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja brałem od razu pod uwagę mieszkania na rynku deweloperskim. Obecnie deweloperzy budują za pomocą takich technologii , o których w latach 70 tych czy 80 tych budowniczowie nawet nie śnili. Dzieki temu takie mieszkania sa cieplejsze oraz tańsze w użytkowaniu.

Proponuję wziąć pod uwagę inwestycje nie w samej Warszawie ale pod Warszawą. Dzięki temu można kupić sobie fajne mieszkanie w lepszej cenie.
Ciekawe osiedle powstaje obecnie w Markach:
http://www.bud-dom.org.pl/

Można dzięki temu kupić sobie większy metraż w niskiej zabudowie oraz na spokojnym osiedlu.
Na zdjęciach koncepcja przedstawia sie ciekawie:

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:27
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2015, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

O tym samym piszę - Radzymin to inne koszty i inne możliwości. Prawda jest taka, że życie w Warszawie przeznaczone jest dla wybranych, bardzo dobrze zarabiających, a nie zwyczajnych ludzi. I to akurat prędko się nie zmieni - nie te koszty.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2015, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest przeznaczone dla wybranych, jeśli kupić mieszkanie w odpowiedniej lokalizacji. Np. na Białołęce, która się bardzo dobrze rozwija, jest Osiedle Ostródzka:http://www.osiedleostrodzka.pl/ - mieszkania nie są drogie, a funkcjonalne – można je ciekawie urządzić. Druga sprawa to sprawna komunikacja – nie tracisz czasu na dojazdy spod miasta.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 15:28
Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2015, 02:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja chyba nie chciałbym mieszkać na stałe w Warszawie. Pochodze z okolic Poznania i bliższe są mi jednak okolice wielkopolski niz mazowsza (czemu u was tak mało osób interesuje się żużlem?) Rozważam możliwość powrotu w rodzinne strony, ale juz na swoje. Nawet spodobało mi się jedno mieszkanie od dewelopera Marcopolo Development, więc jest szansa, ze sie zdecyduję

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie nie widzę sensu kupowania mieszkania daleko od Warszawy. Traci się codziennie sporo czasu na dojazdy samochodem czy pociągiem, dodatkowo marnujemy czas. Jak się wybierze w Warszawie dobre osiedle to cenowo nie wychodzi w cale drożej niż mieszkanie pod miastem. Np. biorąc Osiedle Ostródzka, gdzie moim zdaniem cena jest naprawdę fajna za mieszkanie widać, że można zaoszczędzić, tylko trzeba poszukać.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2016, 20:06

Zgadzam sie: good 1 bad

Zdecydowanie wolę mieszkanie w okolicy niż samym centrum miasta, a idealnym rozwiązaniem jest niewysoki blok z windą i garażami taki jak Arkadia Łomianki,takie rozwiązania mają przyszłość, bo w centrum już nie da się mieszkać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 17 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >