Ogrodzenie działki

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 maja 2009, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam działkę ogrodzoną starym płotem z drewnianych sztachet. Jaki płot powinienem wybrać żeby nie wyróżniał się spośród zieleni? Drewniany jest mało trwały a betonowy za bardzo rzuca się w oczy :( Pomóżcie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2009, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zeby bylo pasujace i trwale mozesz wziac siatke pantanet betafence. Zamiast plotu sadze, ze by sie dobrze nadawala, bo jest zgrzewana, czyli powinna tez miec dobra sztywnosc. Od zieleni nie bedzie sie wyrozniac, bo jest zielona ;) . Trwala bedzie, bo jest ocynkowana i powleczona pvc - odpada sprawa malowania/konserwacji tak jak z plotem. Powiedzialbym, ze dopasowana idealnie ;) .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2009, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

To będzie lepsze zastępstwo dla 'klasycznego' płotu. Mniejszy nakład środków i pracy później. Dobra prezencja mimo upływu czasu - i również moim zdaniem warte uwagi, bo przymierzając do zapytania na wszystkie zagadnienia się dopasowała.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2009, 16:16

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak, zgadzam się.W sumie takie ogrodzenie byłoby wygodne. Ale teraz jest tendencja do wycinania i kradzenia ogrodzeń z siatki. W okolicy już tak kilka razy zrobiono, a do tego działka wcale nie jest mała. Ma prawie 4000m2. Może się tak stać,że wydam sporo kasy na takie ogrodzenie, a po sezonie ono zniknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2009, 15:56

Zgadzam sie: good 0 bad

O? Mialem wrazenie, ze to ogrodzenie dzialki "zamieszkalej". Swoja droga niezle masz poletko do zadbania ;) . Nie sadze, zeby ten pantanet byl taki "zlodziejopodatny", z izolacja moze sie nie rzucac w oczy wlasnie. Jakby udalo sie jeszcze dzika roze dosadzic "prewencyjnie" powinno sie ostac. Przeciez zlomiarze nie beda sie bawic chyba w sciaganie pvc dla paru groszy w skupie?..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2009, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast siatki betafence która jest droższa rozglądnij sie za tańszym a tak samo dobrze zrobionym odpowiednikiem z jarmexu. Też ocynkowana i powlekana PCV, a przy tak dużej działce jak Twoja to oszczędność paruset złotych.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2009, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

ja na poczatku roku rozgladalem sie za dobrym pomyslem na ogrodzenie i tez zauwazylem siatke powlekana . porownywalem to i owo i moim zdaniem pantanet ma lepsza prezencje niz inne i jest zgrzewany do tego . a ta siatka bruno co ja polecasz byla w kurczakowej zolci (zdecydowanie bedzie sie darkmenowi odcinac od zieleni ;) ) i zwyczajne przewlekana . roznica w cenie jest , ale czy to mozna to na rownych prawach porownywac ?

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2009, 22:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik darkmen napisał: Mam działkę ogrodzoną starym płotem z drewnianych sztachet. Jaki płot powinienem wybrać żeby nie wyróżniał się spośród zieleni? Drewniany jest mało trwały a betonowy za bardzo rzuca się w oczy :( Pomóżcie.

Moze panele nie beda latwym lupem? Co do nie wyrozniania sie od zieleni to zostalaby wtedy kwestia zakupu jeszcze puszki z farba, pedzel i wolne popoludnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2009, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Niekoniecznie, zamiast dokładać do farby i potem bronić przed rdzą można kupić nowe dobrze zaizolowane fabrycznie panele. Jakby trzymać się maskującej zieleni Betafence ma tak pomalowane ogrodzenia bez potrzeby konserwacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2009, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Bestya napisał: Niekoniecznie, zamiast dokładać do farby i potem bronić przed rdzą można kupić nowe dobrze zaizolowane fabrycznie panele. Jakby trzymać się maskującej zieleni Betafence ma tak pomalowane ogrodzenia bez potrzeby konserwacji.

A co to jest ? Sasiad sobie montowal panele, strasznie wtedy sie pysznil , ze wokol siatka albo dechy , a on ma panele na lata , a jednak musi je odmalowywac...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...
  • Jakie ogrodzenie jest teraz modne? Liczba postów: 103258 Grupa: Ogrodzenia... Mam wrażenie, że najmodniejsze są teraz kamienie powrzucane do klatek, jeśli wiecie o co mi chodzi.
  • Projektowanie i wstępna wycena ogrodzenia Liczba postów: 132 Grupa: Ogrodzenia... Może sprawdzic jeszcze ogrodzenia od Pozbruk, znajdziesz u nich dość duży wybor modeli oraz sporo inspiracji jeżeli chodzi o ogrodzenia.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >