Projektowanie wnętrz firma z Warszawy

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

6 kwietnia 2017, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś z forumowiczów może polecić do domu 120 metrów z poddaszem użytkowym? Najlpiej biuro projektowe z własną ekipą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 kwietnia 2017, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pawlowskip napisał: Ktoś z forumowiczów może polecić do domu 120 metrów z
poddaszem użytkowym? Najlpiej biuro projektowe z własną
ekipą.


Zerknij sobie na firmę Interior Plus. Namiar miałam z polecenia znajomej, u której robili projekt wnętrza domu z poddaszem i właśnie też wykańczali. U mnie było do aranżacji mieszkanie 90 metrów, ale dwupoziomowe. Przyznam szczerze, że bardzo dobrze sobie zespół z firmy Interior Plus poradził, również z moim wybrednym charakterem. Jak szukacie rzetelnej firmy to ta jest właściwa. Podrawiam Jola85

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2017, 22:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Obecnie, to nie ma znaczenia skąd jest firma. Liczy się jakość. Jakiś czas temu widziałam projekt wykonany przez http://interior.gbt-architekci.pl/ . Gdybym miała ponownie urządzac dom, nie pomyślałabym o nikim innym. Ich aranżacje są nowoczesne, dopracowane w każdym drobiazgu. Bardzo wygodne, funkcjonalne a równocześnie przytulne.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2017, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Praca projektanta wnętrz wielu osobom nieodzownie kojarzy się z ostatnim etapem prac budowlanych, w którym to dobieramy kolory ścian, podłogi, płytki do łazienki, meble, oświetlenie. I to jest błąd! Rozpoczęcie rozmów z projektantem na tym etapie mocno zawęża realizację pomysłów, które mają dopiero powstać. Optymalny moment to taki, gdy w domu nie ma jeszcze żadnych ścianek działowych lub kiedy dom w ogóle jeszcze nie stoi. Ja korzystałam z usług firmy http://morphostudio.pl

Ten post był edytowany przez lawiana dnia: 11 maja 2017, 11:36
Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli sam nie masz pomysłu na aranżację i wykończenie wnętrza, to czemu nie- wtedy pomoc dobrego projektanta na pewno się przyda, jak zwykle pozostaje tylko pytanie o cenę.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2017, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pawlowskip napisał: Ktoś z forumowiczów może polecić do domu 120 metrów z
poddaszem użytkowym? Najlpiej biuro projektowe z własną
ekipą.
Użytkownik pawlowskip napisał: Ktoś z forumowiczów może polecić do domu 120 metrów z
poddaszem użytkowym? Najlpiej biuro projektowe z własną
ekipą.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2017, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Projekt wykończenia wnętrz oraz aranżacji mieszkania, to połowa drogi. Ważny jest sposób przeprowadzenia robót wykończeniowych.Nawet najlepszy projekt zrealizowany przez nieodpowiednią ekipę wykończeniową nie będzie satysfakcjonował.Projekt i wykańczania mieszkań to gwarancja pięknego wnętrza i spójności elementów wystroju w obszarze każdego z pomieszczeń.
Jeśli usługę projektową i wykończenia mieszkania wykonana ta sama firma, to rzeczywiście inwestycja okaże się w pełni satysfakcjonująca.

Ten post był edytowany przez jabra dnia: 20 listopada 2017, 09:49
Zgłoś | Cytuj | Link

20 maja 2018, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o teren Warszawy to w kwestii projektowania wnętrz mogę polecić Panią Alicję Badura, której biuro projektowe działa już na rynku wiele lat i może pochwalić się bardzo dobrymi rekomendacjami wśród klientów. Bardzo fajne jest to, że firma oferuje wizualizacje w wymiarze 3D - na https://alinabadora.pl/pl/wizualizacje-wnetrz -3d możecie sobie zoabaczyć, jak to przykładowo wygląda. Dzięki takiej wizualizacji możecie poczuć się, jakbyście byli w nowym mieszkaniu, jeszcze zanim zostanie urządzone :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2018, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o koncepcje aranżacji wnętrza i dobór ciekawej kolorystyki ścian, polecam www.ProjektKolor.com chętnie doradzimy i pomożemy:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2018, 22:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szukał by firmy, która profesjonalnie zajmie się wykonaniem projektu urządzeń chłodniczych i wentylacji przemysłowych to ja mogę polecić firmę www.probon.pl z Tarczyna pod Warszawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 42 Grupa: Nowości ara... Zgadzam się, wybór mieszkania dla rodziny to nie lada wyzwanie. Nam akurat spodobała się ta inwestycja https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Musimy się dowiedzi...
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 194 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji pokojów Waszych dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego....
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 310

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >