Sauna

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

10 stycznia 2012, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Przesadzacie - sauna w domu wcale nie jest już marzeniem. Ceny są na tyle niski, że większość właścicieli domów może sobie pozwolić na własną saunę. U nas mamy IRM SH200, saunę na podczerwień. Wydaliśmy na nią 6 tyś. Korzystamy z niej codziennie. Nie było kosztów dodatkowych, bo sauna nie wymaga specjalnego pomieszczenia. Po prostu nam ją wstawiono do pokoju i tyle ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2012, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

tak mówisz? no łazienkę mam o wymiarach 19 m2 a co z tą wentylacją?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2012, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W artykule http://olazience.pl/aranzacja-lazienki/53-domowa-sauna można poczytać o tym co trzeba wiedzieć decydując się na saunę w domu, pomysł sauny mi się spodobał ale niestety musze poczekać na domek bo narazie jednak metraż troszkę za mały

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2012, 23:29

Zgadzam sie: good 0 bad

napisz wiecej o tej saunie z podczerwienią- fajna sprawa chyba
byłabym zainteresowana
gdzie to kupiłes?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2012, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też chętnie poznam szczegóły an ten temat. A poza tym sam pomysł z sauną w domu nie jest taki zły,trzeba mieć do tego tylko odpowiednie pomieszczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2012, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=Sklep.GlazuraStrzelin.pl]Ja też chętnie poznam szczegóły an ten temat. A poza tym
sam pomysł z sauną w domu nie jest taki zły,trzeba mieć
do tego tylko odpowiednie pomieszczenie.

Przestrzeń jest najważniejsza:)
Ja ogólnie jestem zwolenniczką posiadania sauny w domu - sąsiadka ma i przyznam, że często do niej wpadamy się wypocić co nieco. Ale faktycznie - u mnie w domu nie ma na to miejsca, więc mogę sobie co najwyżej popodziwiać na Ogrodosferze (mają spory dział z saunami fińskimi - http://ogrodosfera.pl/sauny-finskie - łudziłam się, że do mnie na chatę wejdzie, ale lipa), albo wpaść do sąsiadów.
Ale pomysł jest extra i sprawdza się bdb (o awariach nie słyszałam).

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2013, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Z takiej sauny i tak korzystamy bardzo sporadycznie,ale jeśli ktoś ma na to odpowiednia przestrzen,pokój i wszystko ładnie urządzi,w tym także prawidłowa cyrkulację,to nie widze większych przeszkód aby posiadać ją w swoim domu.


www.Kociol.net

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2013, 22:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety w wielu przypadkach metraż bywa przeszkodą. U mnie sauna całkowicie odpada, w łazience się ledwo można poruszać.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2013, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrym pomysłem będzie kabina prysznicowa z sauną nie różni się zbytnio wymiarami od standardowej kabiny, cena jest tylko trochę wyższa.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2013, 16:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. To prawda,aby urządzić saune trzeba mieć do tego odpowiednie pomieszczenie i tutaj bardzo często ogranicza nas metraż. Sama kabina prysznicowa niestety nie będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem jeżeli chodzi o saunę.


Pozdrawiam www.1lazienka.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 210

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >