Sprawdzony sklep

« Powrót do grupy: Robimy instalację hydrauliczną i grzewczą

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 lipca 2012, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Witanm,
Poszukuję sprawdzonego sklepu, który ma dobry sprzęt z kotlami, sprzetem do ogrzewanie, a także oferuje solary i montaż? Interesują mnie firmy w okolicach Szczecina. Chciałbym połączyć system ogrzewania tradycyjny z dodatkowym wspomaganiem solarnym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2012, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy interesują cię solary do ogrzewania wody czy też takie które zbierają energię?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2012, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuje dobrego fachowca, ktory mi to wszytsko podłączy. Interesuje mnie przede wszytskim kocioł, rury, grzejniki i do tego jakiś solar do ogrzewania wody. Znacie kogoś?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2012, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry fachowiec mówisz... Mój teścio ma takiego zajomego,ktory zawsze u nas wszytsko robil i facet zna sie na rzeczy. Robi normalne o.c. i też solary. O ile sie nie myle jego firma sie nazywa ekoszok. Mozesz sprawdzic na strone internetowej na pewno znajdzieszw googlach.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2012, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry fachowiec mówisz... Mój teścio ma takiego zajomego,ktory zawsze u nas wszytsko robil i facet zna sie na rzeczy. Robi normalne o.c. i też solary. O ile sie nie myle jego firma sie nazywa ekoszok. Mozesz sprawdzic na strone internetowej na pewno znajdzieszw googlach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2012, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten schemat powtarzacie już na 5tym forum. Na prawde nie ma kasy na poważną reklamę ? Tak sie tylko ośmieszacie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2012, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No dobrze,ale może napisz z jakich okolic szukasz tego fachowca od instalacji grzewczych? Wtedy łatwiej będzie kogoś doradzić bo nic o tym nie piszesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2012, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

No napisałem na samym początku, że z okolic Szczecina...Nie rozumiem o jaki temat Tobie chodzi. Ja po prostu szukam kogoś, kto wykończy mi dom. Mam stan zamknięty, chciałem spytać o kogoś polecanego, bo z tymi firmami różnie bywa. Chyba uzytkownicy mogą o to spytac? Kolega npisał ekoszok - ok, zadzwonie, spytam, rozeznam sie w cenach. Możesz LOLekI zapropnować coś swojego jesli znasz taką firmę, a jeśli nie, to po co komentujesz? Chyba od tego jest forum, żeby pomagać ludziom, którzy budują... Eh...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2012, 16:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Albatros napisał: Witanm,

Poszukuję sprawdzonego sklepu, który ma dobry sprzęt z
kotlami, sprzetem do ogrzewanie, a także oferuje solary i
montaż? Interesują mnie firmy w okolicach Szczecina.
Chciałbym połączyć system ogrzewania tradycyjny z
dodatkowym wspomaganiem solarnym.


Ja polecam hydrosolar warszawa. Sama posiadam i jestem zadowolona. Muszę przyznać, że faktycznie jest to duża energooszczędność.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrego i godnego zaufania sklepu z kotłami,to zapraszam do nas www.Kociol.net miła,fachowa obsługa,a do tego atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompa ciepła dom wielorodzinny Liczba postów: 24 Grupa: Robimy inst... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowanym tematem ekologii dla gospodarstwa domowego, to pole...
  • Ogrzewanie w domu Liczba postów: 355 Grupa: Robimy inst... A ja się zastanawiam nad tym, jaki piec najlepiej wybrać. Widziałam tutaj takie kotły gazowe: https://terme.pl/pl/menu/ogrzewanie/kotl y-i-piece/kotly-gazowe-289...
  • Jakie ogrzewanie? Liczba postów: 371 Grupa: Robimy inst... Jeśli chodzi o ogrzewanie, zawsze lepiej być proaktywnym niż reaktywnym. Dlatego serwis junkers Poznań warto rozważyć, zanim pojawią się jakiekolwiek problemy z...
  • oczyszczalnia v szambo Liczba postów: 203 Grupa: Robimy inst... W życiu nie zdecydowałabym się na szambo!
  • Przydomowe oczyszczalnie ścieków? Liczba postów: 58 Grupa: Robimy inst... My zdecydowaliśmy się na przydomową oczyszczalnię biologiczną i to bardzo dobry pomysł, jeśli myśli się o ekologii a chce się też oszczędzić. Nasza EKO-BIO 2500...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 271

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >