Wynajem sprzętu budowlanego - czy to się opłaca?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

26 sierpnia 2015, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo często mój mąż wynajmuje, ponieważ robota jest nieraz drobna, nieraz termin napięty i wypożyczam różnego rodzaju sprzęty (ja się tym zajmuje więc wiem:)). Współpracujemy z firma http://www.koparkawroclaw.pl/, posiadają oni sprzęt budowlany do wynajęcia, zagęszczarki i inne. Warto zapoznać się samemu z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2015, 17:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martynaW napisał: Bardzo często mój mąż wynajmuje, ponieważ robota jest
nieraz drobna, nieraz termin napięty i wypożyczam
różnego rodzaju sprzęty (ja się tym zajmuje więc
wiem:)). Współpracujemy z firma http://www.koparkawroclaw.pl/, posiadają
oni sprzęt budowlany do wynajęcia, zagęszczarki i inne.
Warto zapoznać się samemu z ich ofertą.

Dzięki za namiary, właśnie znajomy poszukiwał firmy z Wrocławia, co by mu wynajęła zagęszczarki. I to był, jak sam uważa, strzał w dziesiątkę. Bardzo fajna firma z profesjonalnym podejściem do klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2015, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o usługi dźwigowe Puławy, Dęblin i okolice to chyba taniej niż w Mech się nie znajdzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2015, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, ze się oplaca, ja już to robilem nie raz podczas jakichkolwiek robot budowlanych, które były wykonywane w mojej firmie, sprawdz ich www.cm-construction.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej od mniejszych. Zdarzyło mi się pare razy wypożyczyć podnośnik koszowy z zakładu MECH, mają dobre ceny. Nie ma sensu szukać u kogoś innego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2015, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

Prowadzę własna firmę budowlaną i posiadam tak jak prawie każda dobra firma która się rozwija parę koparko-ładowarek, ładowarki, zagęszczarki itd. Zastanawiałem się jak mogę zarobić na tych maszynach. Pewnego razu zadzwoniła do mnie miła Pani z fajnego portalu www.wolnemaszyny.pl i zaproponowała darmową współprace. Założyłem konto i umieściłem swoje wszystkie maszyny na portalu. Po paru dniach otrzymałem bardzo dużo zapytań o wynajem maszyn. 80% doszła do skutku i zarobiłem całkiem niezłe pieniądze. Dlatego postanowiłem zakupić większą ilość maszyn - wystawiłem je na portalu www.wolnemaszyny.pl i od niedawna rozszerzyłem swoją działalność pod wynajem maszyn. To jest dobry biznes, piszę to z własnego doświadczenia. Jeżeli ktoś myśli nad takim biznesem to polecam inwestować w sprzęt i wynajmować.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

zakład ZUM to bardzo solidna firma. Polecam. Operatorzy bardzo doświadczeni i sprawni. Wszystko gładko i szybko poszło. Ceny konkurencyjne. Polecam zakladmech!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: kkj2 napisał: Raczej od mniejszych. Zdarzyło mi się pare razy
wypożyczyć podnośnik koszowy z zakładu MECH, mają dobre
ceny. Nie ma sensu szukać u kogoś innego.


Również korzystałem z ich usług dźwigowych. Są bardzo kompetentni. ZUM to najlepszy w obrębię Lubartowa zakład z usługami dźwigowymi- bezkonkurencyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2015, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesli to maja byc sporadyczne prace to oczywiscie, ze bardziej sie oplaca wynajecie sprzetu niz kupno. Przeciez takie maszyny sa drogie. Mi sie zdazylo kilka razy wynajac koparke i ladowarke z http://ramirent.pl i wyszlo mnie to nieporownywalnie taniej do kupna wlasnych maszyn. Juz nie mowiac o tym, ze przez wiekszac czasu i tak by staly nieuzywane

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2015, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Wypożyczam sprzęt budowlany, głównie rusztowania, jakoś tak się złożyło, że to co oferuje wypożyczalnia sprzętu budowlanego idealnie pasuje do moich wymagań, jest to dla mnie dość komfortowa sytuacja szczególnie jeśli potrzebuje bardziej zaawansowanych podnośników. Osobiście korzystam z wypożyczalni www.ramirent.pl i nie widzę podowdu, dla którego miałoby się coś zmienić.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >