Wyposażenie kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 sierpnia 2015, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, doradzi mi ktoś w jaki ciekawy sposób mógłbym fajnie wyposażyć swoją kuchnię? Mam tutaj na myśli sprzęty AGD, tak aby było zgrane i wszystko pasowało do siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2015, 23:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Lesio, a o jakie konkretnie sprzęty AGD ci chodzi? Jak doprecyzujesz to łatwiej będzie ci cokolwiek doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2015, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Też nie do końca wiem o co chodzi z dopasowanie sprzętu tak żeby do siebie pasował ... Wszystko zależy czy chodzi ci o sprzęt pod zabudowę czy też nie. Jedno jest pewne, nie musisz kierować się firma i kupować cały sprzęt tej samej firmy, ja u siebie w kuchni mam sprzęt beko, whirlpool i bosch, a przy wyborze kierowałam się tylko kolorystyka, osobiście mam wszystko czarne, ale są tez srebrne. Oczywiście najważniejsze jest to żeby sprzęt miał jak najwięcej + to świadczy o energooszczędności i to jest najważniejsze przy wyborze sprzętu

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

A o jakie AGD chodzi? Małe czy duże. Wszystko kupujesz od nowa? Czy masz już coś kupionego?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Generalnie chcę zacząć wszystko od nowa, poprzednie wyposażenie było stare i dosyć mocno wyeksploatowane. Właśnie zastanawiałem się czy nie wybrać jednej firmy. Chodzi mi o AGD małe i duże.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2015, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie może najpierw sprecyzuj jaki budżet posiadasz na ten cel i dopiero wtedy doradzimy na który sprzęt będzie najlepiej się zdecydować. Jeżeli chodzi o same ozdoby do kuchni,to zerknij na
www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bartek, to na pewno warto zacząć od dużego i najbardziej potrzebnego sprzętu. Lodówka i płyta indukcyjna na początek. No chyba, że często używasz np. piekarnik i zmywarkę?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Miało być do Lesia

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuje wybrać sprzęt agd jednej firmy,co w praktyce będzie się ładnie komponować oraz uzupełniać,faktycznie jeżeli sprecyzujesz budżet to o tyle łatwiej bedzie nam doradzić w w kwestii zakupu,czekamy na szczegóły.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Kler ma bardzo fajne wyposażenia

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 417

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >